19
січня 2016
   - 
02
лютого 2016
Мистецька виставка "АРТ-ГРАНАТ" Ірини Третьяк

З 18 січня до 2 лютого  гості ТК «Буковель» зможуть відвідати  мистецьку виставку «АРТ-ГРАНАТ» художниці з Києва Ірини Третьяк

Довідка

Творчість талановитої художниці Ірини Третьяк добре відома як в Україні, так і за її межами. Незвичайний талант, найвища мальовнича майстерність дозволили зайняти Ірині Третьяк гідне місце в сотні відомих українських майстрів живопису. Крім напруженого творчого життя, вона також є відомим громадським діячем. На її рахунку десятки соціальних проектів та участь у благодійних заходах, одне з яких - «Великі дитячі вечорниці Олега Скрипки».

Найбільшу популярність художниця отримала завдяки своїм фігуративним роботам, виконаним маслом. Стиль своїх полотен сама Ірина характеризує як «дизайн-живопис» в авторській техніці. Ірина Третьяк - лауреат багатьох національних виставок, володар різних премій та нагород, а також учасник кількох престижних мальовничих конкурсів.

Роботи Ірини Третьяк часто беруть участь у багатьох престижних аукціонах. Майстер створює свої авторські проекти й організовує персональні виставки.

Вона виставляла свої картини на багатьох престижних виставкових площах України, включаючи Національну філармонію, музеї, бізнес-установи, посольства і Верховну Раду. Зокрема, Ірина Третьяк є засновником щорічного гуцульського Арт-фестивалю - благодійного проекту, що дозволяє показати красу і творче надбання гуцульського краю.

Iрина також є учасницею безлічі телевізійних проектів у якості запрошеного гостя, експерта, героїні безлічі популярних телепроектів.
Мисткиня брала участь у проекті «Українське кіно. 900 аргументів Кіностудії О.Довженка».

А картина «Україна», виставлена на благодійному аукціоні в рамках заходу «Міс Світу-2015», що відбувався в Китаї, в якості національного сувеніра.

Створенню позитивного іміджу та надійної репутації серед колег по цеху сприяє розроблений художницею власний стиль і техніка написання картин. Їй вдається поєднати в собі і яскраву особистість із завжди впізнаваним художнім почерком, і вічне прагнення до нового та незвіданого, які постійно знаходять відображення в творчому пошуку та нових сюжетах майстра.

Ірина Третьяк веде величезну благодійну роботу та займається кількома  соціальними проектами.  Один із таких глобальних проектів - це створення, в рамках співпраці з ООН ЮНІСЕФ, разом із онкохворими дітьми  величезного живописного полотна «Єдина карта України».  Крім того, разом  із дітьми, пацієнтами лікарні ОХМАТДИТ,  Ірина втілює в мистецьких роботах їхні мрії та вчить  бачити світ повним радості та щастя!

Картини Ірини Третьяк знаходяться в приватних колекціях у Великобританії, США, Німеччини, Угорщини, Швейцарії, Франції, Таїланді. Її полотна поповнюють колекції  багатьох поціновувачів мистецтва в нашій країні: політиків, акторів, юристів і бізнесменів.

Талановитий майстер надихнула ряд вітчизняних дизайнерів одягу на виготовлення модельного одягу, з використанням відомих робіт художниці.

Ірина Третьяк є ілюстратором книги відомого адвоката і мандрівниці Ольги Сергєєвої, яка побачить світ у видавництві «Юстиніан» у 2016 році.

Перша персональна виставка художниці була проведена 2 роки тому у час   Євромайдану в 2013 году. Тiльки за минулий рік
мисткиня написала 64 роботи, більшість з яких поповнила багато приватних колекцій  цінителів живопису .