06
березня 2020
Мята у ТК «Буковель»

6 березня о 19:00 на Буковельському ярмарку виступить популярна співачка Мята.

Мята – українська співачка. На початку 2008 року взяла участь у музичному фестивалі "Дископремія Хіт FM", де виконала кавер-версію пісні "Be my Lover" гурту "La Bouche". Оригінальну обробку пісні високо оцінив німецький співак Haddaway та навіть віддав власну "Дископремію" Мяті. Того ж року, у травні, вона виступила на фестивалі "Таврійські ігри". Крім того, вона була лауреатом конкурсів "Чорноморські ігри", "Азовські вітрила", "Боромля" та "Зірки на сцену".

28 січня 2009 року Мята презентувала свій перший альбом "Дика", випущений під лейблом "Majors". Робота над альбомом тривала два роки. Перша пісня була випущена ще 2007 року. До альбому ввійшло десять основних пісень та одна акустична кавер-версія, яку вона виконувала на фестивалі "Дископремія Хіт FM".

На початку 2018 року Мята разом із латвійським співаком Маркусом Ріва записали спільну пісню "Не відпускай", яка стала першою дуетною роботою для них. У липні Мята взяла участь у записі гімну асоціації "Child.ua", який разом із іншими зірками представили на фестивалі дитячої творчості "Назустріч мрії" в Одесі, а вже у серпні вона виступила на 53-му Канадсько-Українському Національному фестивалі в канадському місті Дофін.

У листопаді Мята презентувала музичне відео на п'ятий сингл "Там, де рай" із однойменного альбому.

Чекаємо на вас 06.03 о 19:00 на Буковельському ярмарку. 

Вхід на концерт безкоштовний. 

Країна "Буковель" запрошує вас.