02
липня 2016
Макс Барских у «VODA day&night club»

У п’ятницю, 1 липня, для гостей комплексу виступатиме найромантичніший дует України Тамерлан та Альона Омаргалієва, треками яких насолоджувались шанувальники не лише в нашій країні, але й за кордоном (Німеччина, США, Англія, Естонія, Литва, Латвія).

2 липня у «VODA day&night club» зустрічайте хедлайнера Макса Барских- красунчика, серцеїда, талановитого композитора та музиканта,  володаря премії «Найкращий співак України» за версією«MTV Europe Music Awards», пісні якого це неймовірна енергетика, відвертість та шалений драйв! Танцювати будуть всі!

Окрасою вечора стануть «Real.O» - звабливі та недоступні,  сексуальні красуні з неймовірними голосами:  нестримна та життєлюбна Таня Воржева, бойова та цілеспрямована Анастасія Рубцова, запальна та активна Анастасія Востокова, оптимістична та емоційна Даша Медова їдуть підкорювати «Буковель»!

А нові враження вам подарує музичний гурт «Oleynik», який експерементує з різними стилями та елементами музики, змішує  тропікал-хаус і народні інструменти, поєднуючи їх в новому звучанні та надаючи поп-музиці свіжого подиху!

Розривай шаблони відпочинку! MOVE YOUR ASS to VODA day&night club

Придбай квиток вже зараз: shop.bukovel.info