“MADE IN UKRAINE” BUSINESS CAMP

3 СЕРПНЯ 2015

З 3 по 9 серпня, в Буковелі, відбудеться п'ятий щорічний Бізнес-табір Made In Ukraine, що проходитиме у партнерстві з Київською Школою Економіки . Цього року учасниками стануть 200 підприємців з усієї України, а найкраща ідея отримає 100 000 тис грн. на реалізацію. Бізнес-табір Made In Ukraine - це місце народження цікавих і успішних бізнес-проектів, які сьогодні активно розвиваються на українському ринку.

Made In Ukraine 2015 - це 2 потоки:

  для підприємців.

У програмі першого потоку. Робота над створенням бізнесу, на основі ідеї, прийнятої в групі. Набір покрокових інструкцій зі створення власного бізнесу, пошуку ідеї, розвитку і впровадження бізнес-моделі. Відомі українські підприємці розкривають ключові теми: стратегія, маркетинг, фінансовий менеджмент, юриспруденція, оподаткування.

  для власників бізнесу.

У програмі другого потоку - робота над стратегією бізнесів учасників: визначення систематичних помилок, необхідних векторів розвитку, створення стратегії компанії. Можливість провести аудит свого бізнесу, проаналізувати і визначити зони росту.

Спікери Made In Ukraine:

Лідія Білас (екс-керівник і акціонер IDS Aqua Service), Максим Храмов (Фанера Project), Євгеній Кудрявченко (арт-студія Vintage), Олексій Малицький (SammyIcon), Валентин Калашник(OSDIRECT), Тетяна Гриньова (bit.ua), Надія Перевізник (PR-bar).

Програма табору складається з 6 днів навчання за авторською методикою Startup Ukraine, що базується на ігрових практиках заснованої на застосуванні ігрових практик. Результатом навчання є річна стратегія розвитку бізнесу, нові знання та досвід роботи в команді над реальним проектом.

Дата проведення: 3-9 серпня.

Місце проведення: ТК “Буковель”.

Деталі: www.businesscamp.com.ua