16
травня 2015
Кулінарний фестиваль «Смачна Європа»

У рамках святкування Дня Європи в Україні в туристичному комплексі "Буковель" відбудеться кулінарний фестиваль-конкурс «Смачна Європа». Учасники конкурсу матимуть завдання приготувати страву «Прапор», яка символізуватиме кольоровою гамою, використанням та вмілим поєднанням смакових якостей автентичних продуктів прапор однієї з 28 країн Європейського Союзу.

Крім того, в творчій формі необхідно буде представити ту країну, прапор якої приготовлено. Коротко ознайомити з історію країни, її культурою,традиціями та звичаями. Це можуть бути національна пісня чи танець, ігри та звичаї країни. 

До участі в конкурсі запрошуються як професійні кухарі, так і всі бажаючі. Склад команди – не більше 3 осіб. Організатори забезпечують учасників прямокутними тарілками білого кольору, продуктами та кухонним реманентом. У результаті жеребкування кожна команда отримує прапор країни та вибирає для себе не більше 5 різних видів продуктів. При необхідності учасники можуть докупити ті чи інші продукти в магазині, або замовити їх в кафе чи ресторані.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити заявку, в якій вказати назву команди, прізвище та ім'я учасників, рік народження, місце проживання, контактний номер телефону та надіслати на електоронну адресу: artbukovel@gmail.com

На переможців та учасників конкурсу чекають сувеніри й цінні призи. А після підведення підсумків конкусу та нагородження переможців прапори Європи зі смаколиків можна буде...з"їсти!

Крім того, на учасників та всіх туристів «Буковелю» чекає цікава концертна та конкурсно-розважальна програма.

Отож, чекаємо на Вас 16 травня 2015 року о 13:00 год. біля кафе "Бугіль".

Україна - це Європа!

Фестиваль відбувається за підтримки народного депутата України Олександра Шевченка.

Організатор фестивалю:

Event-агентство "Art-Bukovel"

Телефон: +38 098 1000 200