КУБОК ЯНИ КЛОЧКОВОЇ 2015

25 ГРУДНЯ 2015

Ювілейний гірськолижний турнір для дітей у ТК «Буковель» «Кубок Яни Клочкової 2015»

25 грудня 2015 року в мальовничому куточку Карпат, на території ТК «Буковель», з метою залучення дітей до занять гірськолижним спортом відбудеться п’ятий Всеукраїнський дитячий турнір із гірськолижного спорту «Кубок олімпійської чемпіонки Яни Клочкової 2015».

Олімпійська чемпіонка і активна лижниця Яна Клочкова є одним із організаторів гірськолижних змагань для дітей, які вже п’ятий рік поспіль будуть проходити в Карпатах. Головною ідеєю турніру є виховання майбутніх олімпійських чемпіонів із ранньоговіку за прикладом олімпійської чемпіонки з плавання. Багато дітей у цей день вперше стануть на гірські лижі.

У розважальному заході зможуть взяти участь усі бажаючі діти від 2009 до 2012 року народження.

Спочатку кожен учасник зможе пройти безкоштовне навчання катанню на гірських лижах з професійним інструктором «Bukovel Ski School». Для всіх бажаючих це прекрасний шанс для відпрацювання навичок катання на лижах та отримання переваги на змаганнях.

Змагання для дітей будуть проведені в форматі «Веселі старти». Для успішного проведення змагань буде встановлено спеціальну трасу для дітей, яка відповідатиме  спортивній трасі з дисципліни слалом-гігант (Giant Slalom). Діти отримають можливість позмагатися зі своїми однолітками на швидкість та правильність подолання траси.Для багатьох дітлахів це очікуване свято, тому організація даного заходу є хорошою традицією на ТК “Буковель”.

Нагороджуватиме юних спортсменів олімпійська чемпіонка Яна Клочкова. На всіх учасників і глядачів чекають неймовірні враження, приємні сюрпризи та цінні призи.

Місце проведення: дитячий майданчик біля витягу №1R, за готелем «SkilandHouse»

Захід організує та проводить компанія “Sport Production» спільно з гірськолижною та сноуборд школою «Буковель».

Деталі та реєстрація на сайті: www.sportpro.org.ua

Бажаємо Вам приємного відпочинку та незабутніх вражень під час перебування на курорті «Буковель»!