КУБОК ЯНИ КЛОЧКОВОЇ

24 ЛЮТОГО 2018

Кубок Яни Клочкової – традиційний турнір, що проводиться з метою залучення дітей до занять гірськолижним спортом в мальовничому куточку Карпат, на території ТК «Буковель»

Олімпійська чемпіонка і активна лижниця Яна Клочкова є одним з організаторів гірськолижних змагань для дітей, які кожного зимового сезону проходять в Карпатах. Головною ідеєю турніру є виховання майбутніх олімпійських чемпіонів із пелюшок за прикладом олімпійської чемпіонки з плавання. Багато дітей у цей день уперше стають на гірські лижі.

У розважальному заході можуть взяти участь усі охочі діти віком від 3 до 7 рочків.

У програмі свята безкоштовне навчання дітей катанню на гірських лижах та проведення змагань у дисципліні слалом-гігант (веселі старти).

Спочатку кожен учасник має можливість пройти безкоштовне навчання катанню на гірських лижах з професійним інструктором «Bukovel Ski School». Для всіх охочих це прекрасний шанс для відпрацювання навичок катання на лижах та отримання переваги на змаганнях.

Змагання для дітей проводяться в форматі «Веcелі старти». Організатор, компанія «Sport Production», обладнує спеціальну трасу для дітей, яка повністю імітує спортивну трасу з дисципліни слалом-гігант (Giant Slalom). Діти отримують можливість позмагатися зі своїми однолітками на швидкість та правильність подолання траси. Для багатьох дітлахів це очікуване свято, тому організація даного заходу є хорошою традицією в ТК «Буковель».

Місце проведення: дитячий майданчик біля витягу №1R, за готелем «Skiland House».

09:30 – 11:30 – навчання дітей з інструкторами «Bukovel Ski School».

11:30 – 13:30  – проведення змагань «Веcелі старти».

Нагороджує юних спортсменів олімпійська чемпіонка Яна Клочкова. На всіх учасників і глядачів чекають неймовірні враження, приємні сюрпризи та цінні призи.

Деталі та реєстрація

Ми в Facebook

Бажаємо Вам приємного відпочинку та незабутніх вражень під час перебування на курорті «Буковель»!