КУБОК «БУКОВЕЛЮ» З ФРІ-ФАЙТУ, VI ТУР ЗМАГАНЬ

24 ЛЮТОГО 2018

Що нового чекає глядача 8 сезону Кубка "Буковелю" з фрі-файту (Free-fight – Вільний бій)?

"Буковель" прагне подарувати своїм гостям тільки найкраще, саме тому у цьому році організацію турніру взяв на себе професійний бійцівський союз "PFU", а це означає підвищенні вимоги у всіх напрямках: якість боїв, суддівство, організація, трансляція, шоу та багато іншого.

Ми продовжуємо поєдинки на відкритій арені. Ноу-хау, завдяки якому наш національний вид спорту неможливо сплутати ні з чим іншим. Нова арена дозволяє глядачу знаходитись ближче до місця поєдинку, а відсутність канатів чи клітки дає можливість повноцінно без перешкод насолоджуватись боєм як у стійці, так і в партері. За таких обставин бійці повинні контролювати площадку, постійно притримуючись центру, що додає динаміки бою.

З кожним турніром по фрі-файту в ТК "Буковель" стає гарячіше! І п’ятий тур став яскравим цьому підтвердженням!

Енергійні та динамічні поєдинки приковували погляди глядачів та вболівальників, які проживали кожен вихід, бій і відпочинок разом зі спортсменами гучними оваціями, підтримкою або навпаки, завмиранням подиху. Де іноді тиша значила більше, ніж шалені крики. І глядачі це відчували на одній хвилі з учасниками!

Адже по-іншому не можна, бо на арені зустрічаються бійці, які з початку сезону пройшли відбіркові тури і тепер від головного бою їх віддаляє тільки один поєдинок за чемпіонський пояс! Претенденти на володіння ним і були визначені у цьому турі!

У вазі до 57 кг ними стали представники міста Харків – Лєвон Амбарцумян та Денис Бондар. А у вазі до 84 кг – Віталій Онищенко (Полтава) та Олександр Долотенко (Київ). Вже з нетерпінням чекаємо на фінальну зустріч 10 березня! Бо ми впевнені, що вони запалять серця всіх, хто за них вболіватиме!

Безумовно, головною подією п’ятого туру стали перші бої гранд-фіналу восьмого сезону за чемпіонські пояси! Які до останньої секунди тримали в інтризі весь зал, не залишивши байдужим жодного свідка цих запальних подій! Першим чемпіоном турніру восьмого сезону Кубка "Буковелю" у вазі до 77 кг став Микола Гринчук (Тернопіль), який уже в першому ж раунді переміг свого суперника, завдячуючи неймовірній швидкості ударів та внутрішньому заряду! Проте не встигли вболівальники перевести дух з першого чемпіонського поєдинку, як почався гранд-фінал у вазі до 61,2 кг. В якому Олександр Лунга, триразовий володар поясу, вкотре довів свою майстерність, виборов перемогу в міжнародному бої та відповідно став чемпіоном Кубка "Буковелю"!

А вже за тиждень, 24 лютого, відбудеться шостий тур турніру Кубка "Буковелю", який буде не менш насиченим на події та яскраві моменти!

І звісно, шостий тур подарує нам не менш запальні емоції та драйв. Адже настав час для бою за пояс чемпіона до 66 кг!  Зустрінуться в поєдинку амбітні бійці України – Віталій Сагайко (Дніпро) та Владислав Затірка (Харків), котрі вже встигли заручитись підтримкою своїх уболівальників та стати їх фаворитами!

Тільки у ТК "Буковель"! 24 лютого 2018 року. РЦ "Бука". Початок о 20.00!

Професійний турнір з фрі-файту Кубок "Буковелю", 6 тур.

Не пропустіть цю яскраву подію! Квитки вже у продажу. Тел.: (0342) 59-54-44