КУБОК "БУКОВЕЛЮ" З ФРІ-ФАЙТУ, V ТУР ЗМАГАНЬ

10 ЛЮТОГО 2018

Що нового чекає глядача 8 сезону "Кубка "Буковелю" з фрі-файту (Free-fight – Вільний бій)?

"Буковель" прагне подарувати своїм відпочиваючим тільки найкраще, саме тому у цьому році організацію турніру взяв на себе професійний бійцівський союз "PFU", а це означає підвищенні вимоги у всіх напрямках: якість боїв, суддівство, організація, трансляція, шоу та багато іншого.

Ми продовжуємо поєдинки на відкритій арені. Ноу-хау завдяки якому наш національний вид спорту неможливо сплутати ні з чим іншим. Нова арена дозволяє глядачу знаходитись ближче до місця поєдинку, а відсутність канатів чи клітки дає можливість повноцінно без перешкод насолоджуватись боєм як у стійці так і в партері. При цьому бійці повинні контролювати площадку постійно притримуючись центру, що додає динаміки бою.

Рідні стіни та шалена підтримка глядачів зробили свою справу. Переконливою перемогою українців над гостями завершилась матчева зустріч з фрі-файту Україна – Молдова. Таке протистояння могли спостерігати 27 січня всі, хто опинився у ТК "Буковель", адже там традиційно проходив турнір з професійного фрі-файту, що став вже четвертим цього сезону. Але найголовнішою родзинкою турніру стало визначення претендентів на бій за пояс чемпіона ліги PFU серед професіоналів. Ними стали киянин Антон Отверченко та боєць з Івано-Франківська, Іван Вульчин. Обидва вже давно зарекомендували себе як фаворити у категорії до 70 кг., та підтвердили це здобувши дострокові перемоги у відбіркових боях.

Проте не встигли вболівальники обговорити всі поєдинки 4-го туру, як вже 10 лютого, ліга PFU та курорт "Буковель" запрошують всіх на п’ятий тур, що по всіх прогнозах обіцяє бути ще цікавішим, енергійнішим і гарячішим!

Вперше, професійна бійцівська ліга PFU засновує пояс у вазі до 57 кг. І саме 10 лютого в РЦ "Бука" у гран-прі четвірках будуть визначатись претенденти на чемпіонській бій у цій вазі.

Також, на Вас чекають бої, які визначать претендентів на чемпіонський бій у вазі до 84 кг.

Одного претендента визначить бій Віталія Оніщенка (Полтава) проти Віктора Білого (Івано-Франківськ), що безумовно стали героями цього сезону показавши у третьому турі безкомпромісні бої та нокаутуючу силу ударів.

Другим претендентом за право володіти поясом стане переможець не менш цікавого бою між Олександром Долотенко (Київ), який провів 27 професійних боїв і здобув 19 перемог, з яких 17 достроково та безумовно є легендою професійних єдиноборств в Україні, проти молодого, але амбітного бійця Германа Городецького (Київ), який вже став улюбленцем минулого сезону Кубка "Буковелю", а також є чинним чемпіоном України з фрі-файту 2017 року.

Але це ще не все. П’ятий тур подарує нам також два міжнародні поєдинки, що стануть справжнім викликом для українських бійців. Рабіл Сябірлі (70 кг) та Теймур Тураджов (84 кг), вже двічі відзначились перемогами на Кубку "Буковелю" і тепер кинули виклик бійцям із Польщі. І що з цього вийде, Ви зможете дізнатись тільки, якщо прийдете вболівати за українців!

Головною ж подією 5 туру, 8 сезону Кубка "Буковелю" з фрі-файту стануть поєдинки за звання Чемпіона серед професіоналів, ліги PFU:

  • Олександр Лунга (Україна, Харків) VS Айдазбєк Кабилов (Киргизстан, Бішкек ) - 61,2 кг
  • Віктор Кохно (Тернопіль) VS  Микола Гринчук (Тернопіль) - 77 кг

Тільки у ТК "Буковель"! 10 лютого 2018 року. РЦ "Бука", Професійний турнір з фрі-файту Кубок "Буковелю", 5 тур. Початок о 20:00.

Мало? Ну тоді ми додаємо на кожний тур супер-поєдинки за участі зірок українського фрі-файту та іноземних бійців!

До того ж на вас чекає новий, популярний ведучий.

1тур – 02 грудня; 2 тур – 23 грудня; 3 тур – 13 січня; 4тур - 27 січня; 5 тур – 10 лютого; 6 тур – 24 лютого, 7 тур – 10 березня.

Не пропустіть цю неймовірно яскраву подію.

Квитки вже у продажу. Тел: (0342) 59-54-44