27
січня 2018
Кубок «Буковелю» з фрі-файту, ІV тур змагань

Чи бачили ви колись справжні поєдинки? Поєдинки з фрі-файту (вільного бою) справжніх професіоналів, лицарів сучасності, для яких честь, воля і любов - це невід’ємні складові життя, а не слова з чергового роману.

Чи отримували ви порцію чистого адреналіну, який змушує серце переживати, радіти та співчувати? Якщо так, то ви неодмінно станете глядачем турніру з фрі-файту, який чекає всіх 27 січня у ТК "Буковель". Адже тільки там, ви знову зможете пережити ті емоції, які неможливо оцінити жодною валютою світу.

Якщо ж ні, то ви точно станете глядачем 4 туру, восьмого сезону Кубка "Букувелю" з професійного фрі-файту, бо в іншому випадку вам доведеться жалкувати про це цілий рік!

Отже 27 січня 2018 року екватор восьмого сезону, четвертий турнір, за участі вже відомих глядачам переможців-улюбленців попередніх турів та нових бійців, які готові віддати всі сили, щоб завоювати Ваші серця.

На Вас чекають поєдинки Гран-прі в найнебезпечнішій вазі - 70 кг, де поєднується блискавична швидкість та неймовірна потужність ударів. Шість поєдинків у цій вазі визначать двох найкращих, які 10 березня зустрінуться між собою у чемпіонському поєдинку за право володіти поясом чемпіона.

Також Вашій увазі будуть представлені рейтингові поєдинки. Та головне те,  що на четвертому турі Ви зможете вболівати не тільки за своїх улюбленців, а за всю країну! Адже ми станемо свідками матчевої зустрічі Україна-Молдова!

Ваша підтримка дуже потрібна українським файтерам!

Вболівай за своїх у ТК "Буковель" 27 січня, ТЦ "БУКА", початок о 20:00.