13
січня 2018
Кубок «Буковелю» з фрі-файту, ІІІ тур змагань

Гарячим вечором завершився сніжний день в ТК "Буковель", адже на спорсменів чекав ІІ тур міжнародного турніру з фрі-файту "Кубка "Буковелю", 8 сезон

Представники різних міст, регіонів і навіть країн боролись за перемогу. З десяти боїв дев’ять закінчились достроково. Це говорить про палке бажання учасників змагань перейти до наступних етапів турніру та боротись за головний приз - пояс чемпіона!

Довгоочікуваним поєдинком вечора став бій-реванш Каміля Прайди і Тараса Титаренка. Їх зустріч минулого разу завершилась перемогою Тараса, а цього разу Каміля. І схоже, що цей бій ще більше додав ентузіазму для наступного реваншу між представником України і Польщі, аби остаточно визначити сильнішого!

Вечір запальних боїв продовжив і Денис Бондар, провівши найшвидший поєдинок та перемігши свого суперника з Молдови больовим прийомом на 42 секунді першого ж раунду!

Поєдинок Миколи Гринчука та В’ячеслава Богомола буквально підняв зал та змусив публіку прожити кожен удар. Сила волі і духу - ось про що говорили глядачі під час їхнього бою. 

На турнірі визначено пару, що боротиметься за право бою з чинним володарем поясу "Кубка "Буковелю" з фрі-файту у ваговій категорії до 77 кг - Михайлом Кислицею. Волею перемоги ними стали два тернополянина – Віктор Кохно та Микола Гринчук. Цікаве протистояння чекає ще на хлопців. 

Після таких вечорів із впевненістю можна сказати, що якщо гори розкривають людей, то такі турніри – їх над можливості. Свідками таких змагань варто бути!

Наступний, ІІІ етап міжнародного турніру з професійного фрі-файту, відбудеться 13 січня. 

То ж не зволікайте: "Буковель" та ліга PFU приготували для Вас найкращий відпочинок і незабутні враження.

Драйвовий відеоогляд другого туру.