05
січня 2019
Кубок «Буковелю» з фрі-файту, II тур змагань

Старт задано! 22 грудня в РЦ «Бука» стартував дев’ятий сезон Кубка «Буковелю» з фрі-файту. Зволікати немає часу. Сезон у розпалі. В «Буковелі» безліч людей насолоджуються казковою погодою, катанням, смачними стравами та ще безліччю розваг, що пропонує курорт. Тож, щоб не загубитись серед цього розмаїття, лізі «Professional Fight Union» довелось добряче попрацювати, щоб подією №1 став вечір  фрі-файту. І, судячи з відгуків, це вдалося.

11 яскравих поєдинків протягом трьох годин тримали глядачів у напрузі. І це не дивно, адже формат Гран-прі, в якому проходить турнір, передбачає, що боєць проводить за один вечір відразу 2 поєдинки й тільки це дає йому путівку до фіналу. Тому глядачі з перших хвилин обирають собі улюбленця та вболівають за нього, не жаліючи сил, емоцій і голосу. І це правильно, адже не один раз саме підтримка залу додавала сил бійцям і вирішувала хід поєдинку.

Слід відмітити, що бійці познайомили глядача з усією багатогранністю фрі-файту. В той вечір за рішенням суддів були здобуті яскраві перемоги, завдячуючи використанню   больових і задушливих прийомів, нокаутів.  Бурхливі оплески зривали й високоамплітудні кидки, ударні комбінації та, головне, харизма й артистизм бійців.

Не обійшлось і без сюрпризів. Переможець резервної пари Руслан Первак (м. Умань), волею долі потрапив до фіналу основного Гран-прі та виграв надшвидкого Олександра Федонова (м. Дніпро), який у свою чергу в першому поєдинку швидко розправився з Прокопівим Олегом (Тернопіль) відправивши його в нокаут. Ось такий непередбачуваний фрі-файт. 

Отже, в результаті поєдинку за чемпіонський пояс у вазі до 66 кг зійдуться кращі. Руслан Первак (Умань), що вперше потрапив на Кубок «Буковелю» й отримав відразу 2 дострокові перемоги.  Його суперником став ветеран Кубка «Буковелю», досвідчений файтер з Кривого Рогу, Євген Світличний, що також здобув у першому турі дві дострокові перемоги, використавши задушливий прийом.

Але скільки б ми не говорили про фрі-файт - це все одно, що розповідати, як пахнуть троянди. Треба просто взяти та понюхати.

Друзі, курорт «Буковель» та ліга «Professional Fight Union» запрошують вас стати свідками другого туру Кубка «Буковелю» з фрі-файту, що традиційно пройде у РЦ «Бука» 5 січня 2019.

На цей раз ми всі познайомимось із найсильнішими у ваговій категорії до 70 кг та дізнаємось, хто з десяти найкращих увійде в фінал. На вас чекає одинадцять яскравих, безкомпромісних, вольових поєдинків.

Зауважимо, що під час першого туру були розкуплені всі вхідні квитки. Тож не зволікайте!

05 січня 2019 року. РЦ «Бука». Професійний турнір з фрі-файту за Кубок «Буковелю». Початок о 20:00.

Не пропустіть цю неймовірно яскраву подію. Квитки вже у продажу. Тел.: (0342) 59-54-44