КУБОК «БУКОВЕЛЮ» З ФРІ-ФАЙТУ, ГРАНД-ФІНАЛ

10 БЕРЕЗНЯ 2018

Що нового чекає глядача 8 сезону Кубка "Буковелю" з фрі-файту (Free-fight – Вільний бій)?

"Буковель" прагне подарувати своїм гостям тільки найкраще, саме тому у цьому році організацію турніру взяв на себе професійний бійцівський союз "PFU", а це означає підвищенні вимоги у всіх напрямках: якість боїв, суддівство, організація, трансляція, шоу та багато іншого.

Ми продовжуємо поєдинки на відкритій арені. Ноу-хау, завдяки якому наш національний вид спорту неможливо сплутати ні з чим іншим. Нова арена дозволяє глядачу знаходитись ближче до місця поєдинку, а відсутність канатів чи клітки дає можливість повноцінно без перешкод насолоджуватись боєм як у стійці, так і в партері. За таких обставин бійці повинні контролювати площадку, постійно притримуючись центру, що додає динаміки бою.

Як відомо, "солодке" подають в кінці вечірки. Час настав. Шановні вболівальники та гості, курорт "Буковель" та ліга "Professional Fight Union" раді представити вам сьомий, фінальний тур, восьмого сезону Кубка "Буковелю" з професійного фрі-файту. Шість турів поспіль бійці з усієї України та запрошені гості із-за кордону дивували вас стійкістю духу, красою техніки фрі-файту, демонстрували свою силу та волю до перемоги.

Сьомий тур стане апогеєм сезону. Це буде істинно феєричний турнір. Тому що збере тільки кращих бійців попередніх турів, улюбленців публіки. На вас чекатимуть: бій-реванш, рейтингові бої, міжнародні бої. Та увага! Відразу ТРИ поєдинки за право володіти поясом Чемпіона. А на це варто подивитись!

За право володіти поясом у вазі до 57 кг зійдуться:

Чемпіон України з кікбоксингу, боєць, який чудово володіє ударною технікою, переможець 5 туру Кубка "Буковелю", що став автором одного з найкрасивіших нокаутів сезону Лєвон Амборцумян (Харків) та Денис Бондар (Харків) - Чемпіон України з фрі-файту, володар Кубка України з фрі-файту, Майстер спорту України з фрі-файту, фіналіст 7-го сезону Кубка "Буковелю" з фрі-файту.

Пояс у вазі до 70 кг дістанеться переможцю пари:

Іван Вульчин (Івано-Франківськ) Чемпіон України з фрі-файту серед юніорів, Чемпіон України з фрі-файту серед дорослих, МСУ, переможець гран-прі четвірки 8 сезону Кубка "Буковелю". Йому буде протистояти Азимжан «Вовк» уулу Бєктємир (Киргизстан) Чемпіон СНД з Джиу-джитсу, Чемпіон Киргизстану з панкратіону.

Найгострішою боротьба за пояс очікується у вазі 84 кг. В поєдинку зійдуться:

Боєць, що провів та виграв 3 поєдинки у 8 сезоні Кубка "Буковелю", два з яких завершив достроково, показавши неймовірну ударну техніку. МСУ з хортингу, КМСУ з вільної боротьби Віталій «Онікс» Оніщенко (Полтава) та Олександр Долотенко (Київ), що переміг у претендентському поєдинку Германа Городецького. Провів 27 професійних боїв, в яких здобув 19 перемог, з них 17 здобув достроково та безумовно є легендою професійних єдиноборств в Україні.

Хто переможе? Хто одягне пояс 10 березня? Хто стане кращим бійцем сезону?

Відповіді ви дізнаєтесь, тільки якщо станете свідками Гранд-фіналу!

Отже, Курорт "Буковель" та "Professional Fight Union" чекають на Вас!

10 березня 2018 року. РЦ "Бука", Професійний турнір з фрі-файту КУБОК "БУКОВЕЛЮ", 7 тур.

Початок о 20:00.

Не пропустіть цю неймовірно яскраву подію. Квитки вже у продажу. Тел.: (0342) 59-54-44