11
лютого 2017
Кубок Буковеля з фрі-файту, ІІІ тур змагань

Екватор цьогорічного Кубку "Буковеля" з фрі-файту – третій з п’яти турів – увінчає відбіркову частину змагань! Саме в програмі третього туру будуть проведені Фінали Претендентів, і врешті чинні володарі поясів Чемпіона довідаються імена своїх суперників.

Відповідно до відбіркових турів до Фіналів Претендентів пробили собі шлях наступні пари:

61,2 кг (bantamweight)

Денис Бондар (Харків) VS Тарас Титаренко (Долина).

Денис Бондар переміг свого молодого опонента з Запоріжжя в змаганнях другого туру грамотно підібраною тактикою бою. Бій пройшов всю відстань і судді одноголосно були на стороні Дениса. Тарас Титаренко в поєдинку з Семеном Галушкою блискуче скористався помилкою суперника – на краю килима Семен розгубився, відпустив захват, і Тарас атакував та змусив рефері зупинити поєдинок, обрушивши на суперника град ударів. Нагадаємо – Тарас чинний віце-володар поясу Чемпіона, в шостому сезоні він програв у фіналі, а Денис – екс-віце-чемпіон, але в п’ятому сезоні, в шостому він участі не брав. Тому, швидше за все, на нас чекає запеклий і цікавий бій!

65,8 кг (featherweight)

В цій ваговій категорії статус Претендента на Пояс Чемпіона отримав Єгор Ламака! Саме він в Гранд Фіналі 04 березня спробує забрати цей найпрестижнійший трофей з фрі-файту у чинного його володаря – Лєжнєва Андрія!

70,3 кг (lightweight)

Антон Отверченко (Київ) VS Вадим Оленчик (Київ).

Два спортсмени, які влаштували найгучніші апсети сьомого сезону, вибивши з боротьби Краковського Олександра, Таньшина Артема, Астапова Сергія та Богачука Едуарда! Вони продемонстрували блискучу ударну техніку, володіння боротьбою на землі і ніхто не може точно сказати – хто з них стане суперником Крюкова Руслана  - чинного володаря Поясу Чемпіона!

77,1 кг (welterweight)

Олексій Валівахін (Кривий Ріг) VS Микола Гринчук (Тернопіль).

Є поєдинки, про які не варто розповідати – їх потрібно дивитися. Обидва спортсмени підійшли до свого матчу-реваншу в найкращій формі, тому лише поєдинок покаже – хто і в чому виявиться сильніший!

83,9 кг (middleweight)

Герман Городецький (Київ) VS Микола Лук'янчиков (Вінниця).

Менше п’яти хвилин на двох знадобилося цим спортсменам, щоб потрапити в Фінал Претендента! І, якщо Герман в обох своїх поєдинках переміг задушливими прийомами, то Микола перший бій завершив, нокаутувавши суперника, а в другому змусив суперника попросити пощади після потужного кидка!

Перед основним кардом на глядачів чекають не менш цікаві поєдинки. Дві четвірки у вагових категоріях:

77,1 кг

  1. Кочубей Олександр (Дніпро) – Білий Віктор (Івано-Франківськ),
  2. Кохно Віктор (Тернопіль) – Писаній Віталій (Івано-Франківськ).

65,8 кг

  1. Босий Юрій (Тернопіль) – Світличний Євген (Кривий Ріг),
  2. Затірка Владислав (Харків) – Заєць Олексій (Київ).

А також одиночні бої у вагових категоріях:

70,3 кг

Богачук Едуард (Калуш) - Греля Михайло (Тернопіль).

83,9 кг

Вовк Артем (Івано-Франківськ) - Глянцев Олег (Суми).

Чекаємо на вас в РЦ «Бука» 11 лютого о 20.00!

Дивитись онлайн трансляцію - https://bukovel.com/cams/58