КУБОК БУКОВЕЛЯ З ФРІ-ФАЙТУ, ІІ ТУР ЗМАГАНЬ

28 СІЧНЯ 2017

Хоча неймовірний перший тур змагань усе ще не став історією, ми мусимо анонсувати вже тур другий.

Перший тур буквально вибухнув: у залі був абсолютний аншлаг і пристрасті вирували на майданчику, в глядацькому залі та у ефірі були побиті всі рекорди у переглядах! Тому не дивно, що досі ще на слуху і жваво обговорюються вкрай несподівані його результати. Одразу два визнаних фаворити та постійні учасники гранд-фіналів попередніх сезонів у ваговій категорії 70,3 кг вибули з боротьби, і лише у ваговій категорії 77,1 кг Олексій Валівахін та екс-володар поясу чемпіона Микола Гринчук  підтвердили свої претензії на чемпіонське звання цього року та пробилися до бою претендента, де і з’ясується, хто з них спробує відібрати найпрестижніший трофей з фрі-файту у чинного його власника.

У другому турі до заповітного поясу чемпіона розпочнуть свій шлях спортсмени одразу в трьох вагових категоріях: 61,2 кг, 65,8 та 83,9 кг. Нагадаємо, що «Пересвіт промоушн» цього року змінила формат допуску до участі в боротьбі за пояс чемпіона. І тепер в плей-офф змагаються виключно найкращі – чинна «Еліта». Тому і в кожній категорії кількість учасників зменшена у порівнянні з минулим роком і відрізняється в різних вагових категоріях.

Тому якщо у вагових 70,3 та 77,1 кг відбірковий етап об’єднав по 8 спортсменів, то у вагових 61,2 та 65,8 було визначено лише по чотири спортсмени, гідних кинути виклик чинним володарям поясів.

У ваговій категорії 61,2 кг на нас чекають два поєдинки, переможці яких зустрінуться в третьому турі у поєдинку за статус претендента:

1. Бондар Денис (Харків) VS Шостак Віталій (Запоріжжя)
  2. Титаренко Тарас (Долина) VS Галушко Семен (Кривий Ріг)

Денис Бондар, віце-володар поясу чемпіона в сезоні 2015 року, програв лише чинному володарю поясу і своєму одноклубнику Лунзі Олександру, впродовж 2016 року допоміг своїй команді стати трикратним володарем Кубка України з фрі-файту серед любителів та радував своїх уболівальників перемогами вже в змаганнях дивізіону «Еліта»,

Шостак Віталій в сезоні 2016 року перейшов врешті з юніорського до дорослого фрі-файту і буквально підірвав всі рейтинги, здобувши одразу два чемпіонських титули серед любителів – він став і чемпіоном України серед юніорів і чемпіоном України серед дорослих! Досі лише два спортсмени Федерації фрі-файту спромоглися на такий унікальний добуток, а тепер от і Віталій, який очолив рейтинг дивізіону «Еліта» 2016 року, приєднався до їх числа та спробує довести, що не тільки любительські вершини йому підкорюються, але й вершина «Буковелю».

В другому поєдинку в цій ваговій категорії зійдуться постійні учасники багатьох сезонів Кубка Буковелю» – Титаренко Тарас (м. Долина) та Галушко Семен (м. Кривий Ріг). Титаренко Тарас – чинний віце-чемпіон дивізону «Еліта», програв лише володарю поясу, Однак упродовж 2016 року не мав змагальної практики. Натомість його суперник Галушко Семен, який  став  учасником Грнад-фіналу шостого сезону, впродовж 2016 року активно виступав і в Україні і за її межами і став віце-чемпіоном України серед любителів (заради об’єктивності звернемо вашу увагу на те, що йому завадила травма у фінальному поєдинку), а також мав ряд професійний поєдинків у Китаї, Молдові та в Україні.

У ваговій категорії 65,8 кг також передбачено два поєдинки. У першому Коваленко Єгор (Київ) спробує вибити з турнірної сітки чинного віце-чемпіона дивізіону « Еліта» – Федонова Олексія (Дніпро). В другому поєдинку Босий Юрій (Тернопіль) – бронзовий призер чемпіонату світу з ММА в Лас-Вегасі та четвертий номер світового рейтингу 2015 року – чекає на свого суперника. Узгодження кандидатури відбувається прямо зараз, коли пишуться ці рядки.

Також у ваговій категорії 65,8 кг на глядачів очікує цікавий рейтинговий бій: Бедрій Назар (Івано-Франківськ) VS Світличний Євген (Кривий Ріг).

У ваговій категорії 83,9 кг на нас чекає справжнє безкомпромісне протистояння! Вісім найкращих спортсменів, розподілені на дві Гран-прі четвірки визначать двох переможців – учасників бою претендента, а також буде проведено резервний бій.

Перша четвірка:

1. Іванов Дмитро (Київ) VS Карпов Олександр (Житомир)
  2. Глянцев Олег (Суми) VS Льохін Ігор (Кременчук)

Друга четвірка:

1. Назарук Юрій (Київ) VS Лисенко Богдан (Житомир)
  2. Лук’янченко Микола (Вінниця) VS Орищак Вадим (Дніпро)

Резервний бій: Дерихович Юрій (Коломия) VS Городецький Герман (Київ)

Важко щось додати до основного карда в цій вазі. Судіть самі: Іванов Дмитро – перший номер всеукраїнського рейтингу дивізіону «Еліта» 2016 року у важкій вазі, Лисенко Богдан – перший номер, а Льохін Ігор – другий номер рейтингу в напівважкій вазі, він же зупинив Карпова Олександра в напівфіналі чемпіонату України минулого року до заповітного золота. А Карпов Олександр – учасник Гранд-фіналів Кубка «Буковелю» п’ятого та шостого сезонів, як і Орищак Вадим. Назарук Юрій, який нібито не відрізняється серед них високими рейтингами, насправді в сезоні 2016 року став віце-володарем Кубка України з фрі-файту,а  в   чемпіонаті України програв за рішенням суддів у відбірковій частині лише екс-володарю поясу чемпіона дивізіону «Еліта» Ізанському Володимиру, хоча він виглядав переважаючим у тому поєдинку. Та й Лук’янченко Микола, який представляє знану тренерську школу єдиноборств у Вінниці, як показав нам  перший тур змагань, може піднести вкрай неприємний сюрприз своїм суперникам.

Всі переможці другого туру здобувають собі путівку до фіналу претендентів, який відбудеться 11 лютого в рамках третього туру сьомого сезону Кубка «Буковеля» з фрі-файту.

Чекаємо всіх в РЦ "Бука" 28 січня о 20.00!