04
березня 2017
Кубок Буковеля з фрі-файту, Гранд-фінал

04 березня 2017 року, РЦ «Бука», 20.00

Рік за роком емоції на майданчику Кубка «Буковеля» з фрі-файту стають все спекотнішими. Четвертий тур, що відбувся в минулі вихідні, перевершив за напругою всі шість попередніх сезонів! А у фінальному поєдинку вечора, між Лук’янчиковим Миколою та Городецьким Германом, спортсмени не змогли впоратися з напруженням, результатом чого стала відміна результату поєдинку та оголошення місця претендента на пояс чемпіона у ваговій категорії - 83,9 кг вакантним!

А що ж очікує на глядачів у цю суботу під час Гранд-фіналів?! Унікальність Гранд-фіналу Кубка «Буковеля» з фрі-файту полягає в тому, що у всіх турнірах в основній події вечора лише один бій, в кращому випадку – ще один, так званий co-main. 

На глядачів Гранд-фіналу цього року чекає аж п’ять супербоїв, п’ять основних поєдинків вечора! Одразу у п’яти вагових категоріях чинні володарі поясу чемпіона змушені будуть відстоювати своє право на цей найпрестижніший трофей в Україні!

61,2 кг (bantamweight)

  • претендент: Денис Бондар (Харків)
  • володар поясу чемпіона: Олександр Лунга (Харків)

Саме ця пара вінчала змагання п’ятого сезону Кубка «Буковеля» з фрі-файту, коли Олександр Лунга здолав свого одноклубника важелем ліктя у першому раунді.

65,8 кг (featherweight)

  • претендент: Єгора Ламака (Київ)
  • володар поясу чемпіона: Андрій Лєжнєв (Дніпро)

Єгор переміг в фіналі претендента Олексія Федонова – учасника минулорічного Гранд-фіналу, який рік назад програв лише чинному володарю поясу чемпіона. Чемпіону в чемпіонському поєдинку знадобилися всі три раунди, щоб здолати Олексія, так само, як і Єгору цього року. Таким чином маємо в фіналі двох універсалів. які однаково добре б’ють і борються. Поєдинок покаже – чия форма зараз краща!

70,3 кг (lightweight)

  • претендент: Вадим Оленчик (Київ)
  • володар поясу чемпіона: Руслан Крюков (Кам’янське)

Чинний володар поясу чемпіона відомий в першу чергу як автор найгучніших апсетів – від своєї першої перемоги над іменитим Володимиром Папушею три роки назад і потім рік за роком все вище і вище – і ось минулого року він таки одягнув заповітний пояс.

Вадим повторив цього року шлях Руслана, як вибух з’явившись на майданчику Кубку «Буковеля» та вийшов в Гарнд-фінал з такої іменитої компанії, як Краковського Олександра, Таньшина Артема, Астапова Сергія та Богачука Едуарда! Тож в гарнд-фіналі матимемо авторів найгучніших апсетів Кубку «Буковеля»!

77,1 кг (welterweight)

  • претендент: Олексій Валівахін (Кривий Ріг)
  • володар поясу чемпіона: Михайло Кислиця (Дніпро)

Олексій не вперше намагається взяти приступом вершину «Буковеля» з фрі-файту. Але  вперше він підійшов так близько, витративши менше п’яти хвилин за три поєдинки! У фіналі претендента він буквально змів екс-володаря поясу чемпіона Миколу Гринчука. Тож тепер  постає питання, чи зможе Михайло дати гідну відсіч і зберегти заповітний пояс?

Супербій:

Микола Лук’янчиков (Вінниця) VS Ярослав Франчук (Кривий Ріг)

Поєдинок за право претендента між Миколою Лук’янчиковим та Германов Городецьким став найскандальнішим за всю історію Кубка «Буковеляю» з фрі-файту – результат поєдинку був анульовний і тепер Микола, який минулої суботи переміг, зустрічатиметься з Ярославом лише в рамках супербою, але не в статусі претендента на його пояс.

+93 кг (superheavyweight)

  • претендент: Микуця Дмитро (Полтава)
  • володар поясу чемпіона: Слюсарчук Ігор (Львів-Тернопіль)

Дмитро спробує відібрати пояс чемпіона у його шестиразового та беззмінного володаря. Минулого року суперважковики ледь не розламали ринг – таким запеклим був бій. Як це відбудеться цього року?

Ось таких шість основних поєдинків і ще шість попередніх чекають на глядачів 04 березня о 20.00!