16
січня 2016
Кубок «Буковеля» з фрі-файту – 2 тур

Перший тур змагань показав надзвичайну вмотивованість спортсменів. Молоді чи досвідчені – вже не було різниці, кожен бій був надзвичайно конкурентним. З 12 поєдинків, які відбулися 4 січня 2016 року, 4 завершилися рішенням суддів (для порівняння, в першому турі п’ятого сезону, який відбувся минулого року, рішенням суддів завершився лише один бій!). І в трьох із цих чотирьох поєдинків доля переможця вирішилася лише в екстрараунді! А найкращий нокаут вечора 4 січня на каналі «Yotube» набрав більше трьох тисяч переглядів!

Добре, що поєдинки неможливо передбачити режисурою. Саме це дарує інтригу! Адже склад учасників другого туру шостого сезону, який відбудеться 16 січня, обіцяє надзвичайно цікаву боротьбу! І лише випадок може вкрасти в глядачів задоволення від споглядання боротьби, яка розгортатиметься на рингу. Але сподіватимемося, що така  несподіванка омине нас!

Уперше за всю історію Кубка «Буковеля» турнірна таблиця складалася не з логіки рейтингу, а шляхом жеребкування. І вперше в історії єдиноборств жеребкування відбувалося в прямому ефірі!

Кубок «Буковеля» пише історію не лише зимових видів спорту, а й героїчної оборони Вітчизни. Саме тому перед представленням учасників змагань 16 січня хочемо нагадати, що рівно два роки тому – 17 січня 2014 року – в змаганнях другого туру Кубка «Буковеля» з фрі-файту взяв участь Роман Ільяшенко, який влітку 2014 року при виході з Іловайська прийняв свій останній бій. Пам’ять про Романа і всіх загиблих в цій українсько-російській війні буде жити вічно!

В програмі змагань, що відбудуться 16 січня, 12 поєдинків. Традиційні чотири Гран-прі четвірки – дві у ваговій категорії - 61,2 кг, по одній в -65,8 та - 83,9 кг, а також одиничний поєдинок у ваговій категорії +89 кг.

У ваговій категорії - 61,2 кг вперше за історію Кубка «Буковеля» будуть проведені одразу дві четвірки. Таким чином визначаться всі учасники Гранд-фіналу в цій ваговій категорії. Нагадаємо, що в Гранд-фіналі вже знаходиться чинний чемпіон – Лунга Олександр із Харкова, а також переможець першого туру змагань – Галушко Семен із Кривого Рогу. До них додадуться два перможцічетвірок.

Перша четвірка:

Як йшлося вище, вперше за історію Кубка «Буковеля» жереб став основою для формування турнірної таблиці, але в цій ваговій категорії, крім жереба, дали себе знати ще й травми. Знявся Сергієнко Вадим, Кордобан Іван і четвірка прийняла той вид, в якому і публікується.

Незважаючи на очевидну фаворитність Тараса Титаренка, ризикнемо припустити, що результат цієї четвірки абсолютно непередбачуваний.

Стрімко набирає обертів Роман Колотвін, який досі ховався в тіні юніорського дивізіону, але за результатами минулого року посів друге місце в рейтингу дивізіону «Еліта»!

Не зовсім молоді, але претендують на перемогу Дмитро та Денис.

Всі четверо спортсменів – вихованці абсолютно різних тренерів, тому неможливо передбачити, який гейм-план підберуть команди для своїх спортсменів. Тим більше, що перший суперник визначається жеребом безпосередньо в залі за годину до поєдинку. Але в одному можна бути впевненим – жоден із четвірки не їде програвати! Тож який би гейм-план не підібрали команди, сподіваємось на безкомпромісні та цікаві поєдинки!

У цій четвірці за результатами рейтингу 2015 року розсіюються Титаренко Тарас та Колотвін Роман, а Дивоняк Дмитро та Гурківський Денис тягнутимуть жереб.

Друга четвірка:

Жереб залучив до однієї четвірки Олександра Крупенкіна та Василя Сотніченка (ознайомтеся з їх титулами). Величезний досвід за плечима обидвох спортсменів.

Оганесян Левон – представник львівського "Тріумфу". Хто бачив поєдинки першого туру цього сезону Кубка «Буковеля», той бачив. наскільки спорстмени клубу заряджені на перемогу та наскільки вони підготувлені. Тому думаємо, що і Левон не стане виключенням.

Штефуряк Іван – вихованець тих самих тренерів, які підготували Добровольського Олександра – єдиного спортсмена, якому у 2015 року програв Сотніченко Василь ( за рішенням суддів).

Так що четвірка подібна вибухові, де критична маса поза межами розуміння!

У цій ваговій категорії за результатами 2015-ого року розсіюються Щтефуряк Іван та Крупенкін Олександр, а Сотніченко Василь та Оганесян Левон тягнутимуть жереб.

З другого туру розпочинають змагання учасники у ваговій категорії - 65,8 кг. Не буде перебільшенням сказати, що ця вагова категорія найсильніша за рівнем учасників. Та й жереб розподілив учаників за турами дивним чином – в кожному турі спортсмени приблизно рівні, явних фаворитів визначити важко.

В представленій ваговій категорії всі спортсмени молоді.

Однак Городинець Артем вже встиг здобути пояс чемпіона на міжнародному турнірі в Абу-Дабі, а Карманов Олександр наприкінці 2015 року несподіванно переміг Таньшина Артема больовим прийомом на ногу в мейн-карді турніру, що відбувся в Кременчуці.

Світличний Євген завжди впевнено доходив до напівфіналів чемпіонатів України, однак там його зупиняли перші номери Рейтингу. В цій же четвірці він цілком впевнено може розраховувати на рівність сил. Тим більше, що саме він асистував переможному виступу спортсменів клубу «Тайгер» в першому турі змагань! Тож дух тих перемог повинен підтримувати його!

Суворов Олексій представляє житомирську школу фрі-файту і є найменш титулованим із усіх спортсменів. А  ми мали змогу переконатися завдяки попереднім сезонам, що саме такі спортсмени і є найбільш вмотивовані до перемоги і здатні на найбільшу кількість сюрпризів.

Крім того, все ще залишається ймовірність того, що Вульчин Іван все ж таки зможе взяти участь у цій ваговій категорії!

У цій четвірці за результатами рейтингу 2015 року розсіюються Карманов Олександр та Городинець Артем, а Світличний Євген та Суворов Олексій тягнутимуть жереб. У разі  повернення Вульчина Івана до основної сітки розсіюватимуться Вульчин Іван та Карманов Олександр, а Городинець Артем та Світличний Євген тягнутимуть жереб.

Завдячуючи жеребу і випадку, ніколи в "ручному" режимі така четвірка не підібралася б. Досвідчені Олег Колотило та Дмитро Єфрємов, що переважають працювати в партері, проти молодих Богдана Лисенка та Дениса Левченко. Як показали UCG III та п'ятий сезон Кубка «Буковеля» у Богдана, а значить і у Дениса, один шанс: рух-удари-рух. І сподіватися, що в суперників функціоналка почне підводити в другій половині поєдинку. А там слід нарощувати темп.

Цікаво, що Олег і Богдан уже зустрічалися рік назад – у фіналі другого туру п’ятого сезону Кубка «Буковеля». Богдан став тоді автором найгучнішого апсету, у напівфіналі  технічним нокаутом відправивши на лаву запасних Франчука Ярослава (до речі, Ярослав цього року вже у Гранд-фіналі!), але програв у фіналі Олегу. Однак у Богдана був цілий рік на підготовку, і його перше місце серед всіх спортсменів за результатами виступів у всеукраїнських змаганнях в 2015ому році свідчить само за себе!

Тож чекаємо, що нам покаже ця четвірка!

У цій ваговій категорії за результатами рейтингу 2015 року розсіюються Лисенко Богдан та Колотило Олег, а Єфрємов Дмитро та Левченко Денис тягнутимуть жереб.

А завершує склад учасників другого туру пара в надважкій ваговій категорії.

Відповідно до турнірної таблиці надважка вагова категорія представлена одиночними поєдинками в трьох відбіркових турах. Переможець кожної пари виходить в Гранд-фінал, де чекають чинний чемпіон Слюсарчук Ігор та переможець першого туру змагань Хмильковський Станіслав.

На перший погляд фаворитом Богдан, бо його про-рекорд 12-2 свідчить сам за себе. Та й любительських титулів вистачає.

Але, як і в кожній парі надважкого дивізіону, коли все може вирішити один удар, передбачити результат неможливо.

Чекаємо всіх у РЦ "Бука" 16 січня о 20.00!