КУБОК «БУКОВЕЛЯ» З ФРІ-ФАЙТУ

14 ЛЮТОГО 2015

Попри стереотип, що намертво вже вкорінився постійним використанням цієї фрази, головна частина в ній – це "добро повинно бути...". А вже потім все інше. Та чогось всі  роблять акцент на словосполученні «...бути з кулаками».

Бути сильним насправді легко. Набагато важче бути добрим. Сила нищить або захищає коротко і рішуче – тут і зараз. А добро – це довгий-довгий процес довжиною в життя. Філософія неодне століття розмірковує над  визначенням понять «добро-зло», і мудреці не одну сторінку списали. Таке іноді відбувається жонглювання словами та акробатика, що Cirque du Soleil (Цирк Сонця) позаздрить.

Та насправді все дуже просто:добро – це творчість, розвиток, єднання. І якщо щось робиться для зростання справи, людини, колективу, країни – то саме тодінароджується добро. А якщо навпаки – для примноження хаосу та руйнації, то в наше життявбивається клинок, який звемо злом.

Кубок «Буковеля» з фрі-файту – це традиційно свято добра і сили. В 2015 році розпочнеться п’ятий сезон турніру! За ці п’ять років у спортивному життіУкраїни сталося багато змін, а турнір з фрі-файту демонструє подальше стабільне зростання якості.

І дякуємо курорту «Буковель», що в цей надзвичайно важкий для країни часусіукраїнські спортсмени (від Луганська до Львова) отримали можливість взяти участь у змаганнях, відчути, що всі ми – одна сім’я! Сприяючи проведенню всеукраїнських змагань із фрі-файту, гірськолижний курорт подарував спортсменам відчуття своєї потрібності та можливість до самореалізації. Адже переможці минулорічного турніру були включені до складу збірної України і, завдячуючи підтримці Мінмолодьспорту, змогли реалізувати свою найзаповітнішу мрію – взяти участь в чемпіонаті світу в Лас Вегасі!

Перший тур відбудеться в РЦ «Бука» курорту «Буковель» 03 січня, другий тур – 17 січня, третій  – 31 січня, четвертий – 14 лютого і Гранд-фінал – 07 березня 2015 року!

Цьогорічна турнірна таблиця фіналістів – найцікавіша за всі сезони. Адже тут присутні автори найголовніших сенсацій минулого сезону: Крюков Руслан, який несподівано для всіх переміг Папушу Володимира, Петрусяк Назар, зупинивший на шляху до фіналу відомого Чижевського Юрія, Косяненко Владислав, що здобув блискучу перемогу над Митрофановим («Рижим») Андрієм.

До боротьби за пояс чемпіона долучається «Голден Тім» Дніпропетровщини – Лєжнєв Андрій, Валівахін Олексій поряд з Франчуком Ярославом, Галушкою Семеном, Храпановим Андрієм, Шумилом Євгеном. У тяжах приєднаються до боротьби Полєжай Борис, Астапов Сергій та інші.

З нетерпінням чекатимемо змагань у ваговій категорії - 61 кг, адже Щукін Валерій, Вульчин Іван, Босий Юрій, Демко Станіслав – молоді спортсмени в блискучій формі та вкрай вмотивовані перемогти знаних майстрів та авторитетів: Грицьківа Тараса, Лунгу Олександра, Титаренка Тараса, Сергієнка Вадима. А  на шляху до здобуття звання чемпіона – Головатого Богдана!

До слова, Головатий Богдан – кращий спортсмен Федерації в 2014 році!!!

Якщо все складеться, то ми всі станемо свідками унікального поєдинку, на який в Федерації очікують ось вже 5 років – Однорог Євген проти Лєжнєва Андрія! Два чемпіони світу зійдуться в боротьбі за пояс. Звісно ж, це відбудеться за умови, що Андрій переможе у відбірковому етапі.

А ціна поразки цього року у відбірковому етапі найбільша за всі сезони. На противагу минулим сезонам до Гранд-фіналу проходять виключно переможці відбіркових турів!

Надзвичайно цікавим обіцяє бути і Гранд-фінал. Цього року формат його змінено на Гран-прі четвірки, а не просто на чемпіонські поєдинки для захисту титулу.

Різко збільшилася кількість учасників у «важких» вагових категоріях – 77 та 84 кг. Нас чекає надзвичайно цікава та напружена боротьба – не пропустіть!

Безумовно, будуть цікавими і бої всіх інших спортсменів, які своєю участю у турнірі прикрашають Кубок «Буковеля» та роблять його незабутнім. Ми говоримо про Івана Загубинога, Тараса Піхуника, Олега Колотила, Тараса Сапу, Ігоря Слюсарчука , Євгена Бову та  інших.

Та для нас незабутнім цей турнір і всі наступні зробили ті хлопці, яких в турнірній таблиці немає. І тепер вже не буде ніколи. Вони прийняли смерть, захищаючи наше право жити і творити. Це для нас біль і світлий смуток.

І вони для нас назавжди будуть в наших турнірних таблицях. Незабутні. Ми присвячуємо п’ятий сезон їх пам’яті.