21
грудня 2019
Костюмований заїзд новорічних та косплей героїв

21 грудня ТК "Буковель" збирає гостей та друзів зі всієї України та ближнього зарубіжжя для участі в найбільш масовому костюмованому спуску. 

Усі учасники, що попередньо зареєструються та дотримаються дрес-коду, отримають безкоштовні скіпаси (1 день).

Цього року дрес-код стане ще цікавішим, адже учасники переодягатимуться не тільки в новорічних персонажів: святих Миколаїв, Дідів Морозів чи Санта Клаусів, – але й матимуть змогу проявити креативність та проїхатися у костюмах своїх улюблених героїв кіно, книг чи коміксів.

У реєстраційній заявці потрібно буде вказати кількість учасників, тематику їх костюмів, ПІБ, мобільний телефон та електронну адресу. Заявки на участь приймаються до 20.12 включно листами на адресу bukovelfest@gmail.com

Усі, хто попередньо зареєструвався, мають обов'язково підтвердити реєстрацію на місці о 11:00 на верху витягу №7, біля закладу "Simka Bar", траса 7А.

Початок масового костюмованого спуску о 13:00 від верхньої станції витягу №7 на трасі 7А.

Продовженням костюмованого спуску будуть активності на малій сцені, в центрі, біля кафе "Бугіль".  Найактивніші учасники виграватимуть цікаві призи та цінні подарунки. Ніхто не стоятиме на місці, адже на всіх чекатиме драйвова анімація та веселі флешмоби, ну і величезний та смачний святковий торт для всіх учасників. 

Приїжджайте самі та приводьте з собою друзів.

"Буковель" - серце Карпат, запрошує вас.