IV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ З ПОДОЛАННЯ ПЕРЕШКОД ІЗ ЖІНКОЮ НА ШИЇ

7 БЕРЕЗНЯ 2015

ТК "Буковель" запрошує долучитися до участі у IV всеукраїнському чемпіонаті з подолання перешкод із жінкою на шиї!

Перші дні весни пробуджують романтичні почуття не тільки у жіночих серцях. Чоловіки  у ці дні з усіх сил прагнуть нагадати про себе і про свої почуття своїм половинкам, даруючи  їм позитивні емоції кожен  по-своєму.

Ті ж, хто відпочиватиме  7 березня 2015 року в ТК «Буковель», о 13:00 год. зможуть довести своїм коханим, що вони справді сильна половина людства, яка вміє та може подолати будь-які життєві труднощі, взявши участь у ІV Всеукраїнському чемпіонаті з подолання перешкод із жінкою на шиї.

Умови участі в чемпіонаті.

Учасники змагань повинні пройти з жінкою, що сидить на шиї, через смугу перешкод протяжністю 250 метрів, біжучи, стрибаючи, перелізаючи через перешкоди і повзучи.

Дозволяється тягти дружину в стилі пожежника і навіть догори ногами, обхопивши її талію руками. Жінки лежать на чоловічій спині, зачепившись ногами за плечі.Важливо, щоб жінка не торкалась землі ногами чи іншими частинами тіла.

Перемагає пара, яка до фінішу приходить першою.

Перепони: снігові кучугури, лід і вогонь,  віз із сіном, мішки з картоплею та ін..

Вага дружини повинна бути не меншою від 49 кг. В іншому випадку чоловікові  доведеться взяти додатковий вантаж.

Утім умова «перенесення дружин»  досить умовна: на старті ніхто не питатиме в учасників підтвердження укладення шлюбу. Тому бігуни можуть нести на плечах чужих дружин,  «позичених» на період чемпіонату у друзів або сусідів.

На цей раз організатори полегшують умови змагань - учасники можуть бути у звичайному взутті, а не в лижних чоботах. Але обов’язковою умовою залишається наявність захисних шоломів.

На переможців та учасників чемпіонату чекають цінні призи: безкоштовні абонементи на катання, відпочинок в ТК "Буковель", романтична вечеря на двох в одному з буковельських ресторанів.

Тож чекаємо вас 7 березня 2015 року в ТК «Буковель» о 13:00 год. біля малого Буковельського озера.

Довідка

Ці змагання вперше були проведені в 1992 році у Фінляндії, а пізніше поширилися в інші частини світу

Романтичні перегони кожен раз привертають увагу тисячі туристів і ЗМІ з усього світу.

Наймасштабнішим і наймасовішим з подібних заходів вважається Північноамериканський чемпіонат із перенесення дружин, який влаштовують щороку на лижному курорті в Ньюрі, штат Мен,США.

З 2012 року відбуваються у гірськолижному курорті «Буковель».

Організатор фестивалю: Event-агентство "Свято в Карпатах".

Заявки на участь у чемпіонаті надсилати на: artbukovel@gmail.com

Довідки за телефоном: +38 098-1000-200