ЮВІЛЕЙНИЙ ТУР ГУРТУ «НЕАНГЕЛИ»

1 СІЧНЯ 2017

«НеАнгели» продовжують великий ювілейний концертний тур.

У цьому році гурт «НеАнгели» відзначає своє десятиріччя. З цієї нагоди навесні стартував великий ювілейний концертний тур «Серце», який включив в себе великі і маленькі міста нашої країни.

Протягом 10 років існування «НеАнгели» знайшли найцінніше, що тільки може отримати артист - масову і беззастережну любов шанувальників. Їхні пісні можна почути в караоке-клубах і на радіостанціях, їх співають, їдучи на роботу, в моменти смутку чи щасливого дозвілля. Їхні кліпи - це мініатюрні драматичні історії, які набирають мільйони переглядів в мережі. На честь ювілею поп-гурт вирушив в грандіозний тур «Серце», з яким відвідає багато міст.

10 років - серйозна цифра для будь-якого виконавця, і важко повірити у те, що глибокі потужні голоси Слави і Вікторії тішать нас уже ціле десятиліття. Їхні пісні стали частиною особистої історії багатьох із нас. І, звичайно ж, у кожному місті дівчата виконають улюблені хіти. Але шанувальників гурту чекають і сюрпризи - абсолютно нові композиції, з якими «НеАнгели» ввійшли (разом із вами!) в нову декаду. Поки що їх чули тільки найближчі люди артисток і глядачі в містах, де вже пройшли концерти. Всі вони оцінили проникливість і драматизм нових композицій. Наприклад, трек «Сумую» мама Вікторії додала до списку відтворення улюблених пісень. Тепер у кожного з вас є шанс влитися в ряди найперших слухачів!

«НеАнгели» подарують вам своє «Серце». А ви готові прийняти цей дар? Тоді вперед за квитками!