01
березня 2020
Гурт «Mirami» у ТК «Буковель»

1 березня о 19:00 на Буковельському ярмарку виступить популярний гурт "Mirami".

Гурт "Mirami" — український дівочий музичний гурт, створений в 2010 році. Вперше гурт з'явився в українському ефірі з хітом "Сексуальна". Дебютний кліп "Mirami" знімався разом із відомим репером "Vova Zi Lvova" і був презентований на всеукраїнському музичному каналі "M1". Понад два місяці пісня трималася на передових позиціях хіт-парадів і стала найпопулярнішим треком на радіостанціях.

Дебютний альбом "Miramimania", який колектив вже видав у Польщі у вересні 2011 р. за співпраці з музичною компанією "Magic Records", вже у листопаді 2011 року здобув статус "золотого диску" в Польщі. З перших днів появи третій сингл "Venus" (виданий у лютому 2012 року) стає хітом продаж. Завдяки дівчатам пісня гурту "Shocking Blue" набуває клубного звучання й одержує нове дихання.

На початку весни 2012 року вирушають до Іспанії та Франції для зйомок одразу двох кліпів. У липні цього ж року починається співпраця з відомою німецькою записуючою компанією "Kontor Records". Завдяки цьому сингл "Summer Dreams" виходить у Німеччині, Швейцарії, Австрії та інших країнах світу.

2017 року склад гурту було повністю оновлено й 8 липня презентовано фактично дебютний кліп із піснею "Інстинктивно".

Чекаємо на вас 01.03 о 19:00 на Буковельському ярмарку. 

Вхід на концерт безкоштовний. 

Країна "Буковель" запрошує вас.