05
березня 2016
Гранд фінал кубку “Буковеля” з фрі-файту

5 березня о 20:00 відкриються двері РЦ «Бука» для вболівальників фрі-файту.

В цей вечір, нарешті, відбудеться найцікавіше – Гран-фінали в чотирьох вагових категоріях. Будуть розіграні пояси чемпіонів у ваговихкатегоріях: -65,8, -70,3, -77,1 та +89 кг.

Нагадаємо, що 13 лютого вже відбулися перших два з шести Гран-фіналів – у вагових категоріях -61,2 та -83,9 кг.

У легкій вазі чинний володар поясу чемпіона Лунга Олександр (м.Харків) ще у перших раундах без зусиль довів свою перевагу, достроково завершивши поєдинки з Галушком Семеном (м. Кривий Ріг) та Титаренком Тарасом (смт. Долина).

По–іншому склалося у ваговійкатегорії -83,9 кг: Франчук Ярослав втретє намагався піднятися на вершину Кубка “Буковеля” з фрі-файту. В 2014-му році в змаганнях четвертого сезону його зупинив Ільяшенко Роман, п’ятий сезон завершився для нього приголомшливою та сенсаційною поразкою від молодого Лисенка Богдана (м.Житомир). Шостий сезон він зустрів із твердим наміром перемогти. Про це переконливо свідчили його виступи впродовж 2015 року, коли він упевнено пройшов у плей-офф. А 4 січня 2016 року в першому турі плей-оффу йому знадобилося півтора раунда, щоб перемогти технічним нокаутом Єршова Євгена (м. Львів), а потім здобути перемогу больовим прийомом ще у першому раунді бою з Мельниковим Дмитром (м. Івано-Франківськ)

 

У Гран-фіналі Ярослав виборов перемогу рішенням суддів у матчі-реванші з Лисенком Богданом, а у фіналі за пояс чемпіона в неймовірному баттлі змусив здатися за хвилину до закінчення поєдинку тепер уже колишнього володаря поясу Володимира Ізанського (м. Тернопіль). Тому, як і минулого року, пояс чемпіона у ваговій категорії -83,9 кг знову змінив свого власника!

У ваговій категорії -65,8 кг відмовився від участі у Гран-фіналі багаторічний і незмінний володар поясу Євген Однорог (м. Ірпінь). Тому, крім Лєжнєва Андрія (м.Дніпропетровськ), переможця четвертого туру, Федонова Олексія (м.Дніпропетровськ), переможця другого туру та Вульчина Івана (м. Івано-Франківськ), переможця першого туру, у Гран-фінальну четвірку потрапив чинний володар поясу чемпіона дивізіону «Еліта» у ваговій категорії -69 кг Таньшин Артем (м. Комсомольськ).

Великий шлях уже здолав турнір Кубка “Буковеля” з фрі-файту. Безумовно, що змагання турніру –це величезний виклик для кожного з учасників, та скажемо більше – найбільший із існуючих в Україні.

Але і турнір долає свій шлях: з місцевих змагань він за два роки виріс до рангу офіційних змагань Кубка України з фрі-файту. А цього року без перебільшення можна сказати, що рівень поєдинків та запеклість боротьби на ринзі “Буковеля” сягнула міжнародного рівня.

І перша спроба вийти на європейський рівень уже чекає на глядачів 5-го березня!

Уперше змагання у міжнародному статусі відбудуться у ваговій категорії -70 кг. На жаль, у цій вазі не зможе взяти участь трикратний володар поясу чемпіона Сапа Тарас (м. Івано-Франківськ). Тому розсіватимуться Краковський Олександр (м. Миколаїв) та Лукаш Бієнік (м. Жешув, Польща), третій учасник Гран-фіналу визначився в змаганнях першого туру. Це Крюков Руслан (м. Дніпродзержинськ).

А от четвертий учасник, сподіваємось, стане приємною несподіванкою для уболівальників,бочетвертим учасником стане Едуард Богачук із м.Калуша! Нагадаємо, що його бій встановив рекорд, набравши на «Ютьюбі» більше тисячі переглядів за один день! І Едуард – єдиний на разі спортсмен, обидва поєдинки якого вже пертнули межу 1000 переглядів та впевнено наближаються до другої тисячі! А прямий ефір за його участі додав 100 глядачів!

Таким чиномуперше за чотири роки ми будемо свідками припинення гегемонії чинних чемпіонів у вагових категоріях -65,8 та -70,3 кг та знатимемо імена нових володарів поясів! Цікаво? Авжеж!

Інша ситуація у ваговихкатегоріях-77,1 та +89 кг. Тут чинні чемпіони заявлені і активно готуютьсядо наступних боїв.

Гринчук Микола (м.Тернопіль) усерйоз налаштований залишити пояс вагової категорії-77,1 кг собі. Нагадаємо, що минулого року він безапеляційно переміг в престижному турнірі “Битва за Честь” – 2, а влітку став четвертим на Чемпіонаті світу в Лас-Вегасі. Сьогодні  він посідає шосту сходинку в світовому рейтингу бійців із 50-ти країн!

Компанію йому складуть Гавриляк Микола (м.Львів) – переможець першого туру змагань, Глянцев Олег (м. Суми) – переможець четвертого туру та Кислиця Михайло (м. Дніпропетровськ) – переможець третього туру змагань. За видовищністю та запеклістю саме ця вагова категорія прикрасила змагання шостого сезону Кубка “Буковеля”.Миспостерігали за вкрай конкурентими поєдинками, нокаутами, больовими, задушливими прийомами. Тож чекаємо, що Гран-фінал порадує нас захоплюючим видовищем!

На жаль, ознайомившись з складом українських спортсменів у ваговій категорії +89 кг,польська сторона не виставила свого учасника. І тому четвірка Гран-фіналу тут залишається виключно українською. За право володіти поясом чемпіона з чинним і досі незмінним упродовж п’яти років його володарем Слюсарчуком Ігорем (м.Тернопіль) посперечаються Хмильковський Станіслав (м. Івано-Франківськ) – переможець першого туру змагань, Савченко Богдан (м. Київ) – переможець другого туру змагань та Горбенко Юрій, який потрапив до основної сітки за квотою Полтавського обласного осередку Федерації та пройшов в Гран-фінал через те, що його суперник знявся з змагань безпосередньо перед їх початком і заміни не було.

Ми чекаємо на всіх в РЦ «Бука» 5 березня о 20:00! На вас чекають конкурентні поєдинки та цікава боротьба!