17
- 
22
лютого 2021
FIS Чемпiонат України з фристайлу

Друзі! З 17 до 22 лютого в ТК «Буковель» відбудеться відкритий чемпіонат України з фристайлу в дисциплінах «слоупстайл» та «бiг-ейр» під егідою FIS.

Українські змагання включені в календар світових змагань Міжнародної лижної федерації (FIS). Тому змагання відбуватимуться за регламентом FIS, контролюватимуться Ольгою Зіньків - технічним делегатом FIS в Україні, а також будуть оцінюватися суддями міжнародних категорій, представниками Словенії й Австрії, які неодноразово судили на Олімпійських іграх та Кубках світу.

У змаганнях візьме участь нацiональна збiрна України, на чолі з бронзовим призером юнацьких Олiмпiйських iгор в дисципліні «бiг-ейр» Орестом Коваленком, а також спортсмени з Чехії, Словенії та Грузії.

Дисципліни: «слоупстайл» та «бiг-ейр»

Місце проведення: ТК «Буковель», «Bukovel Snow Park», схил 8А

Слоупстайл (slopestyle) - тип змагань, який передбачає виконання серії акробатичних стрибків на трамплінах, пірамідах, контрнахилах, перилах, що розташовані на трасі у певному порядку.

Слоупстайл потребує доброї фізичної й технічної готовності спортсмена та точності виконання трюків. Наприклад, падіння під час змагань призводить до втрати швидкості, що унеможливлює виконання наступних трюків, а це — практично гарантована поразка. Часто елементи розташовані у кілька рядів, тому спортсмен самостійно вирішує, на якому виконуватиме трюк.

Бiг-ейр (big air) – змагання, на яких лижник або сноубордист розганяється i стрибає з великого трамплiна, виконуючи в польотi рiзнi трюки. Довжина польотiв приблизно вiд 5 до 30 метрiв.

ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ:

FIS чемпіонат України слоупстайл/бiг-ейр – дорослі.

17-18.02.2021. Проведення змагань.

11:15 – квалiфiкацiя (чоловiки/жiнки 2 стрибки).

14:00 – фiнали (чоловiки/жiнки 3 стрибки).

NC чемпіонат України слоупстайл/бiг-ейр – дорослі.

19-20.02.2021. Проведення змагань.

11:15 – квалiфiкацiя (чоловiки/жiнки 2 стрибки).

14:00 – фiнали (чоловiки/жiнки 3 стрибки).

Чемпіонат України слоупстайл/бiг-ейр – серед юнакiв та юнiорiв.

21-22.02.2021. Проведення змагань.

11:15 – квалiфiкацiя (юнаки/юніори 2 стрибки).

14:00 – фiнали (юнаки/юніори 2 стрибки).

Детальна інформація на нашому сайті

Ми в facebook

Бажаємо Вам приємного відпочинку та незабутніх вражень на курорті «Буковель»!