26
липня 2015
Фестиваль вуличної їжі та музики

Фестиваль вуличної їжі та музики «SMAK-O-TAK

У самому серці Карпат, ТК "Буковель", відбудеться фестиваль вуличної їжі та музики «SMAK-O-TAK!». 26  липня 2015 р. зустрічає курорт своїх гостей смачною їжею і гарним настроєм! Гастрономічне розмаїття кухонь народів світу (від традиційних до сучасних) під супровід драйвових виступів яскравих молодих виконавців, привітна, що налаштовує на живе спілкування, атмосфера в тандемі з безліччю радісних і колоритних акцентів - все це «SMAK-O-TAK!».

Протягом двох днів - надзвичайно смачна і гучна локація у самому серці Карпат!

  З перших хвилин перебування на фесті «SMAK-O-TAK!» ви потрапите в позитивну атмосферу, де всі проблеми миттєво зникають. Тільки комфорт і повний релакс! Тут можна поспостерігати за приготуванням тієї чи іншої страви та скуштувати їх. Бургери і фалафель, риба та м'ясо-барбекю, овочі-гриль і салати, морепродукти та багато інших ласощів виключно за справедливими демократичними цінами!

  До «SMAK-O-TAK!» можна і навіть потрібно долучитися всією родиною, адже тут кожен знайде щось своє, починаючи з їжі і закінчуючи найвеселішими розвагами.

  Гостей фестивалю чекає різноманітність мобільних кафе з унікальним меню страв і напоїв, коктейль-бар, сувенірні лавки, дитячі майданчики та майстер-класи, конкурси та тематичні вечірки, виступи артистів і вокальних колективів у різних музичних жанрах (рок, джаз, фольк і т. д.), комфортна зона для відпочинку. І все це на берегах малого та великого Озера молодості! Отож якщо Ви яскрава та неординарна особистість і хочете цього літа відпочити яскраво,  Вам однозначно варто завітати на «SMAK-O-TAK!» ! Ми гарантуємо добротні порції відмінного літнього настрою! ;)

  Приєднатися до проекту можна не тільки в якості гостя. Ентузіасти та початківці-ресторатори отримують прекрасну можливість реалізувати свою ідею або ж адаптувати свій бізнес під новий формат.

Наші фестивалі  завжди відкриті для талановитих молодих виконавців, творчих неординарних особистостей. Ми любимо людей, тому робимо все для їхнього комфорту!

Отож приєднуйтеся цього літа до фестивалю вуличної їжі та музики «SMAK-O-TAK!» в будь-якому форматі!

Відкриття фестивалю о 13:00 год. на Великій сцені біля малого Буковельського озера.

Конкурс відбувається за підтримки народного депутата України Олександра Шевченка.

Організатор фестивалю: агенство "Art-Bukovel"
artbukovel@gmail.com
+38 098 1000 200