ФЕСТИВАЛЬ-СИМПОЗІУМ ПИСАНКИ У ТК «БУКОВЕЛЬ»

5 КВІТНЯ 2015

У ТК «Буковель» 5 квітня 2015 року (субота-неділя) відбудеться симпозіум майстрів декоративно-прикладного мистецтва.  До участі в фестивалі писанкарів запрошуються не лише майстри декоративно-прикладного мистецтва, а й аматори з різних куточків України. Учасники симпозіуму забезпечуються безкоштовним проживанням та харчуванням в ТК "Буковель", екскурсійною програмою: ознайомлення з ТК «Буковель», відвідання Музею писанкового розпису та Музею національного народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського у м. Коломиї.

Отож гості й туристи гірськолижного курорту у в ці дні матимуть можливість ознайомитися з одним із найдавніших видів народної творчості - розписом писанок, долучитися до творчості, взявши участь у майстер-класах із розпису пасхальних яєць. Цікавинкою фестивалю стануть і майстер-класи з хореографії, під час проведення яких хореографи навчатимуть галицьких веснянок і гаївок, знайотимуть із великодніми обрядами та звичаями, іграми та забавами.

  Всі писанки, виготовлені писанкарями України та гостями курорту, будуть відправлені до Великодніх свят нашим захисникам в зону АТО.

  Також на учасників та гостей фестивалю чекає народна передвеликодня етнозабава «Не я б’ю – шутка б’є: віднині за тиждень – Великдень».

Початок програми о 13.00 біля кафе Бугіль.

Заявку на участь у симпозіумі від майстрів-писанкарів просимо надсилати за адресою: artbukovel@gmail.com

Довідки за телефоном: +38 098 1000 200

Організатор фестивалю: Event-агентство "Art-Bukovel"