ДИТЯЧІ ЗМАГАННЯ З ЛИЖНОГО СПОРТУ ЗА КУБОК ЯНИ КЛОЧКОВОЇ

5 СІЧНЯ 2017

5 січня 2017 року ТК «Буковель» стане справжньою спортивною столицею для найменших гірськолижників, які вже традиційно шостий рік поспіль з’їжджаються з усіх куточків країни на Всеукраїнський дитячий турнір із гірськолижного спорту за Кубок Яни Клочкової.

Дитячі лижні змагання вже стали одним з найяскравіших та найочікуваніших зимових заходів для юних гостей «Буковелю».

Головною метою турніру є заохочення дітей до спорту, здорового способу життя та виховання майбутніх олімпійських чемпіонів з раннього дитинства. У заході зможуть взяти участь діти віком від 3 до 7 років.

Програма змагань передбачає безкоштовне навчання катанню на гірських лижах з найкращими професійними інструкторами «Bukovel Ski School».

Змагання для дітей відбудуться у в форматі «Веселі старти». Діти отримають можливість позмагатися зі своїми однолітками на швидкість та чіткість подолання траси.

Нагороди юним спортсменам вручатиме олімпійська чемпіонка Яна Клочкова. На всіх учасників та глядачів очікують неймовірні враження, приємні сюрпризи, а переможець отримає головний приз - Кубок Яни Клочкової.

Місце проведення: дитячий майданчик біля витягу №1R, поруч із готелем «Skiland House».

Запис учасників відбувається на сайті співорганізатора заходу компанії «Sport Production» 

Окрім того, для гостей  ТК «Буковель» очікується ще один сюрприз від Яни Клочкової - 8 січня, в «VODA day & night club», відбудеться майстер-клас з аква-аеробіки та фітнесу від легендарної «Золотої Рибки України».

Живіть активно та перемагайте!

Розпочніть Новий рік по-олімпійськи!

Країна «Буковель» запрошує вас.