ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ НА "БУКОВЕЛІ". СПЕЦІАЛЬНІ ЗНИЖКИ ТА РОМАНТИЧНИЙ ВІДПОЧИНОК

14 ЛЮТОГО 2015

14 лютого ми відзначаємо День святого Валентина.Це свято прийшло в Україну з Європи і припало до душі не лише молоді, а й старшому поколінню. Хтось у цей день вітає своїх коханих, хтось дарує слова любові найріднішим. ТК “Буковель” запрошує відсвяткувати День святого Валентина у горах.

 До свята діє особлива пропозиція на проживання — можливість зекономити 30% від повної вартості.

Окрім того, для гостей курорту підготували чимало розваг та приємних несподіванок.

У День усіх закоханих планується встановлення металевої скульптури любові — “Серця закоханих єднаються у «Буковелі»”. Ковалі викують композицію з двох великих переплетених сердець, cимволу усіх закоханих, біля якого пари зможуть не тільки сфотографуватись на згадку, а й замкнути на ньому свою колодку, що символізуватиме міцність їх почуттів та нерозлучність сердець. Розміститься композиція біля малого озера, а відкриють її о 13:00 14 лютого.

  О 14 годині на площі біля кафе "Бугіль" буде проведено Фестиваль закоханих.

  Створюватиме романтичний настрій буде концертна програма в стилі романтік  у виконанні популярних артистів Прикарпаття, драйву додадуть численні конкурси і розваги.

  Чоловіки ж зможуть повболівати за спортсменів, споглядаючи бої IV туру Кубку України з фрі-файту за Кубок «Буковеля», що розпочнеться у РЦ “Бука” о 20:00.

  Для молоді у розважальному центрі “Бука” також підготували цікаву програму: у День закоханих зустрічайте Dj Lutique, а вже 15 лютого- DJ  Alex Famouse