25
- 
29
лютого 2016
Чемпіонат України з могулу

25-29 лютого 2016 року у ТК "Буковель" буде проходити  Чемпіонат України з могулу та параллельного могулу серед юнаків, юніорів та дорослих.

Організаторами змагання виступає Федерація лижного спорту України спільно з компанією Sport Production.

Паралельний могул – молода, але дуже видовищна дисципліна фрістайлу. Минулого року, вперше в Україні на курорті Буковель було вирішено провести змагання для популяризації та розвитку даного виду спорту.

Спочатку після тренувань проводиться кваліфікація для відбору учасників для фінальних паралельних заїздів. У фінальних паралельних заїздах два учасники стартують одночасно по двох різних траєкторіях, а перемагає той хто приїжджає першим та виконує складніші стрибки на трамплінах.

Під час змагань з олімпійської дисципліни “могул”, учасники проходять спеціальну трасу з великою кількістю бугрів (горбів) та двома трамплінами. Суддівська бригада фіксує час проходження, правильність та складність поворотів при проходженні бугрів, а також складність та рівень виконання акробатичних трюків та стрибків на трамплінах.

Змагання пройдуть у трьох вікових категоріях: юнаки, юніори, дорослі.

Дорослі та юніори порадують глядачів видовищними стрибками та піруетами, а молодші учасники, які тільки починають займатися даним видом спорту, отримають хороший досвід участі в змаганнях.

Бажаємо Вам приємного відпочинку та незабутніх вражень під час перебування на курорті «Буковель»!