04
- 
10
червня 2016
Carpathian Yoga Fest

Серце Карпат б'ється і взимку, і влітку –  "Буковель" запрошує на "Carpathian Yoga Festі" з 4 до 10 червня 2016 року.

Фестиваль йоги в Карпатах уже став щорічним  масштабним і очікуваним заходом. Сьогодні це гордість організаторів і головна точка зборів шанувальників йоги в Західній Україні.

Carpathian Yoga Fest покликаний популяризувати здоровий спосіб життя та дізнаватись більше про різноманіття, універсальність і цілющі властивості йоги для кожного. Разом з тим за форматом  це веселий і дуже цікавий захід, що подарує всього за кілька днів емоційне перезавантаження і повноцінний відпочинок від буденності.

Вам тут буде цікаво, якщо йога для вас , по-перше, -  це спосіб життя; по-друге , – життя; по –третє , - хобі; по – четверте, – просто предмет інтересу. 

Кожен знайде тут щось для себе:  і новачки, і досвідчені практики, і молодь, і дорослі. Фест стане чудовим місцем для романтичного, сімейного та навіть корпоративного відпочинку.Тому сміливо агітуйте рідних, близьких  взяти у ньому участь та поспішайте бронювати квитки! Кількість місць обмежена, але ми чекаємо саме на вас.

Ми готуємо для вас насичену програму , яка складається з лекцій, семінарів та практичних занять від провідних українських та зарубіжних майстрів  і переплетенарозвагами, екскурсіями й активним відпочинком,у приголомшливо красивому та чистому місці з величезним енергетичним потенціалом.

 

Більше інформації та контакти для реєстрації на сайті http://yogafest.com.ua