BUKOVEL WINTER CELEBRITY GAMES 2018

8 СІЧНЯ 2018

У другий день Різдва відбудуться вже традиційні любительські змагання між зірками українського шоу бізнесу, які в період Різдвяних свят відпочивають в Українських Карпатах, та їхніми фанатами у вправності катання на гірських лижах.

Дата проведення: 8 січня 2018 р.

Дисципліна: GS - слалом-гігант (гірські лижі).

Місце проведення: схил 5E.

Учасники змагань

  • Команда "CELEBRITIES" (за участю відомих особистостей, зірок українського шоу бізнесу. Список зіркового складу учасників змагань буде опубліковано напередодні змагань, зокрема очікуємо на минулорічну переможницю Ольгу Сумську).
  • Команда "FAN CLUB" (за участю фанатів, любителів гірськолижного спорту. Запрошуємо всіх бажаючих гірськолижників віком від 16 років).

Для змагань компанія "Bukovel Ski School" підготує спеціальну трасу зі всіма складовими справжніх Олімпійських змагань. Учасники проходитимуть трасу в дисципліні слалом-гігант (Giant Slalom) на гірських лижах. Професійні судді за допомогою спеціальної системи хронометражу зафіксують швидкість кожного учасника з точністю до однієї сотої секунди.

Переможцями та призерами змагань "Bukovel Winter Celebrity Games" стануть учасники, які пройдуть дистанцію найшвидше за сумою двох спроб.

Це чудова можливість шанувальників позмагатися із зірками шоу бізнесу та друзями на одній трасі та взяти автограф у своїх кумирів. Також ці змагання дозволяють всім любителям перевірити свій рівень катання на початку сезону та підготуватися до наступних серйозніших любительських змагань "BUKOVEL CUP 2018"

По завершенню змагань відбудеться святкове нагородження переможців та Різдвяна Коляда разом із зірками біля головної ялинки Карпат на Буковельському ярмарку. Переможці та призери змагань отримають медалі, грамоти та цінні призи від організаторів змагань та спонсорів.

Детальніша інформація та реєстрація учасників на сайті 

Ми в Facebook

Бажаємо Вам приємного відпочинку та незабутніх вражень під час перебування на курорті "Буковель"!