BUKOVEL WINTER CELEBRITY GAMES 2017

8 СІЧНЯ 2017

8 січня 2017 року на ТК "Буковель" пройдуть змагання "Bukovel Winter Celebrity Games 2017".

У другий день Різдва на гірськолижному курорті зустрічаємо зірковий десант. Ольга Сумська, Віталій Борисюк, Тимур Мірошниченко, Іван Гаврон, Влада Литовченко, Наталія Бучинська о 12:00 в рамках "Winter Celebrity Games" позмагаються з гостями курорту у вправності кататись на лижах. А вже о 16:00 будемо нагороджувати переможців та колядувати разом із зірками біля головної ялинки Карпат на Буковельському ярмарку.

Любительські змагання організовані спеціально для зірок та знаменитостей, які в період Різдвяних свят відпочивають в Українських Карпатах. Для шанувальників це найкраща можливість позмагатися зі своїми кумирами та взяти у них автограф .

У змаганнях  візьмуть участь команди:

  • "CELEBRITIES" (за участю відомих зірок українського шоу бізнесу),
  • "FAN CLUB" (за участю фанатів та вболівальників).

Спеціально для змагань організатори компанія "Bukovel Ski School" підготують спеціальну трасу зі всіма складовими справжніх Олімпійських змагань. Учасники пройдуть трасу в дисципліні слалом-гігант (Giant Slalom) на гірських лижах. Професійні судді за допомогою спеціальної системи хронометражу зафіксують час проходження дистанції кожного учасника з точністю до однієї сотої секунди.

Всі призери отримають медалі, грамоти та призи від організаторів змагань курорту "Буковель" та компанії "Bukovel Ski School".

Детальніша інформація та реєстрація учасників на сайті.

Бажаємо Вам приємного відпочинку та незабутніх вражень під час перебування на курорті «Буковель»!