"Буковель" укотре ставить рекорди. Адже цьогорічний зимовий сезон на гірськолижному курорті "Буковель" за тривалістю був найдовшим! 5 місяців активного катання!

Із зими відразу в літо!  Саме під таким гаслом 10 травня любителі екстріму зможуть попрощатись із лижами й одразу пірнути у літні розваги.

Запрошуємо взяти участь у цікавому квесті «Зима-Літо» та разом із друзями весело й активно провести час. Для участі у заході необхідно зареєструватись, надіславши лист із прізвищем, ім’ям та контактним телефоном на електронну адресу: artbukovel@gmail.com

Положення заходу.

Квест буде проводитись між командами, тому збирай друзів та вигравай цінні призи!

В програмі квесту: масовий спуск у купальних костюмах (траса №2), змагання на велосипедах, веломобілях, квадроциклах, скеледромі, батуті, човнах, з риболовлі, а також в екстрім-парку і на музично-танцювальній станції.

Переможці та призери змагань нагороджуються Кубком, дипломами, медалями та цінними призами: безкоштовне проживання "вікенд" у готелі "Буковель" та безкоштовні скі-паси на катання.

Завершиться «Bukovel Switch Day 2015» дискотекою просто неба та концертною програмою.

То ж скликай своїх друзів – і гайда на туристичний курорт "Буковель"!

Цікаві призи та хороший настрій гарантовані!