BUKOVEL SNOWBOARD RACE І ЕТАП & WORLD SNOWBOARD DAY 2016

24-25 ГРУДНЯ 2016

«Bukovel Snowboard Race» традиційні змагання на курорті «Буковель», які щорічно проводяться  з метою популяризації олімпійських дисциплін сноубордингу в Україні, пропаганди здорового способу життя та активного відпочинку в Карпатах.

Дати: 24-25.12.2016 р.;

Траса: 5F;

Дисципліни: GS, SL;

Учасники: юнаки, юніори, дорослі.

За кілька років проведення змагання набули чималої популярності серед спортсменів та любителів сноубордингу. Багато дітей, вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, на таких змаганнях розпочинають свою спортивну кар’єру і набираються досвіду.

Часто на «Bukovel Snowboard Race» приїжджають досвідчені спортсмени для підвищення майстерності. А найцікавіше те, що кожен бажаючий сноубордист може взяти участь у заході, позмагатися з друзями та перевірити свій рівень спортивної підготовки.

Під час кожного етапу на спеціально підготовленій трасі розгортається справжня боротьба. Всі учасники можуть позмагатися на одній трасі в дисциплінах слалом та слалом-гігант.

Спортсмени та любителі отримують дві спроби, щоб показати кращий час проходження спеціальної траси. Правила змагань максимально приближені до правил Міжнародної федерації лижного спорту (FIS).

Глядачі можуть насолодитись шаленою швидкістю та майстерним проходженням поворотів у виконанні професійних сноубордистів.

Детальніша інформація та реєстрація учасників на сайті.

Ми в Facebook.

Бажаємо Вам приємного відпочинку та незабутніх вражень під час перебування на курорті «Буковель»!