23
- 
24
грудня 2017
Bukovel Snowboard Race

"Bukovel Snowboard Race" – традиційні змагання на курорті "Буковель", які щорічно проводяться з метою популяризації олімпійських дисциплін зі сноубордингу в Україні та відзначення Міжнародного дня сноуборду.

Траса: 5F

Дисципліни: GS, SL

Учасники: юнаки, юніори, дорослі (2007 +)

Дата: 23-24.12.2017р.

Це перші змагання в сезоні 2017/2018, і вони дадуть можливість перевірити, в якій фізичній формі знаходяться любителі сноуборду після літнього відпочинку. Багато дітей, вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, на таких змаганнях розпочинають свою спортивну кар’єру і набираються досвіду.

Часто на "Bukovel Snowboard Race" приїжджають досвідчені спортсмени для підвищення майстерності. А найцікавіше те, що кожен бажаючий сноубордист може взяти участь у заході, позмагатися з друзями та перевірити свій рівень катання на справжній спортивній трасі.

Всі учасники можуть позмагатися в дисциплінах слалом та слалом-гігант. Під час змагань на спеціально підготовленій трасі розгортається справжня боротьба. Спортсмени та любителі отримують дві спроби, щоб показати кращий час проходження. Правила змагань максимально приближені до правил Міжнародної федерації лижного спорту (FIS).

Глядачі можуть насолодитись шаленою швидкістю та майстерним проходженням поворотів у виконанні професійних сноубордистів.

Детальніша інформація та реєстрація учасників на сайті

Ми в Facebook

Бажаємо Вам приємного відпочинку та незабутніх вражень під час перебування на курорті "Буковель"!