13
- 
14
лютого 2021
BUKOVEL CUP 2021 І етап

"Bukovel Cup" – свято для всіх любителів гірськолижного спорту.

Змагання відбудуться 13-14 лютого 2021 р. на схилі 5F в олімпійській дисципліні слалом-гігант (GS).    

Під час змагань потрібно максимально швидко спуститися спортивною трасою слалом-гіганту (GS) , майстерно виконуючи повороти та правильно об’їжджаючи прапори на контрольних воротах.

У змаганнях беруть участь чоловіки та жінки, які діляться на любителів та мастерс у різних вікових категоріях від 16 до 80 років.

  • Любителі – це всі охочі гості ТК "Буковель", які вміють кататися на лижах та прагнуть перевірити свій рівень їзди на швидкість на справжній спортивній трасі.
  • Мастерс – це колишні спортсмени, діючі тренери та інструктори гірськолижного спорту.

Діючі спортсмени з відкритими FIS-кодами та учасники чемпіонатів чи Кубків України за останні 2 роки до участі в цих любительських змаганнях не допускаються.

Всі учасники діляться на вікові групи (кожні 10 років), тому це хороша можливість позмагатися зі своїми ровесниками та друзями на трасі, яка відповідає всім параметрам Олімпійських змагань та міжнародних правил FIS.

Ці змагання зміцнюють командний дух, оскільки індивідуальний результат кожного учасника в своїй групі приносить залікові очки команді. Відповідно найкращі команди за підсумками етапу отримають кубки від організаторів. Шанси потрапити на п’єдестал є в кожного, остільки за один етап розігрується 56 комплектів нагород (168 медалей). Додаткову мотивацію створюють численні спонсори, які підтримують змагання та дарують хороші призи для переможців.

Саме на таких змаганнях можна перевірити рівень катання кожного лижника. А найголовніше – приємно спортивно та весело провести час, тому запрошуємо всіх взяти участь!

Детальніша інформація та реєстрація учасників

Ми в Facebook

Бажаємо Вам приємного відпочинку та незабутніх вражень під час перебування на курорті "Буковель"!