BUKOVEL CUP

18-19 СІЧНЯ 2020

"Bukovel Cup" – свято для всіх любителів гірськолижного спорту.

Змагання відбудуться 21-22 грудня 2019 р. на схилі 5F в олімпійській дисципліні слалом-гігант (GS).  

Змагання переносяться на 18-19 січня 2020!

Ми пропонуємо відкрити сезон дійсно по-спортивному, тому готуємо цікаві змагання вже на початку сезону для всіх любителів гірських лиж!

Впевнені, що ви вже скучили за особливою атмосферою та емоціями, які вирують на схилі під час змагань.

Можливість побачитися та позмагатися з друзями зробить цю подію обов'язковою в календарі кожного гірськолижника.

Під час змагань потрібно максимально швидко спуститися спортивною трасою слалом-гіганту (GS), майстерно виконуючи повороти та правильно об’їжджаючи прапори на контрольних воротах. Усі учасники діляться на вікові групи (кожні 10 років), тому це хороша можливість позмагатися зі своїми ровесниками та друзями на трасі, яка відповідає параметрам Олімпійських змагань та міжнародним правилам FIS.

У змаганнях беруть участь чоловіки та жінки, які діляться на любителів та мастерс у різних вікових категоріях від 16 до 80 років.

  • Любителі – всі бажаючі гості ТК "Буковель", які вміють кататися на лижах та прагнуть перевірити свій рівень їзди на швидкість на справжній спортивній трасі.
  • Мастерс – колишні спортсмени, діючі тренери та інструктори гірськолижного спорту.

Діючі спортсмени з відкритими FIS кодами та учасники чемпіонатів чи Кубків України за останні 2 роки до участі в цих любительських змаганнях не допускаються.

Ці змагання зміцнюють командний дух, оскільки індивідуальний результат кожного учасника в своїй групі приносить залікові очки команді. Відповідно найкращі команди за підсумками етапу отримають кубки від організаторів. Шанси потрапити на п’єдестал є в кожного, остільки за один етап розігрується 56 комплектів нагород (168 медалей). Додаткову мотивацію створюють численні спонсори, які підтримують змагання та дарують хороші призи переможцям.

Саме на таких змаганнях можна перевірити рівень катання кожного лижника. А найголовніше – приємно, спортивно та весело провести час, тому запрошуємо всіх прийняти участь!

Детальніша інформація та реєстрація учасників

Ми в Facebook  

Бажаємо вам приємного відпочинку та незабутніх вражень під час перебування на курорті "Буковель"!