«BUKA TRAIL»

9 ЖОВТНЯ 2021

Друзі! 

9 жовтня 2021 року на території ТК «Буковель» уперше пройде гірський забіг «BUKA TRAIL» від команди «Твоя Пригода». 

Для учасників «BUKA TRAIL» готуємо дистанції трьох рівнів складності:

  • довжина - 46,5 км, набір висоти - 3730 м, контрольний час – 13 годин. Це дистанція для тих, тих, хто вже має досвід гірського бігу та готовий до справжньої пригоди;
  • довжина - 25,4 км, набір висоти - 1730 м, контрольний час – 6 годин. Для людей, які лише знайомляться з бігом у горах або просто хочуть пробігти короткий осінній трейл;
  • довжина - 6,2 км, набір висоти -  345 м, контрольний час – 2 години. Це легка дистанція, яка чудово підійде для людей з різним рівнем підготовки, а також для групи підтримки, що чекає на учасників довгих дистанцій. 

Розклад змагань:

07:00 — реєстрація учасників в базовому таборі,
09:00 — старт дистанції 46 км,
11:00 — старт дистанції 25 км,
12:00 — старт дистанції 6 км,
14:00 — закриття дистанції 6 км,
17:00 — закриття дистанції 25 км,
18:00 — нагородження переможців 6 км. та 25 км,
21:00 — нагородження переможців 46 км,
22:00 — закриття дистанції 46 км.

Завданням учасника є проходження дистанції в рамках встановленого контрольного часу. Учасники рухаються за визначеним організаторами маршрутом у режимі non-stop та самостійно визначають свій темп руху, місце та тривалість відпочинку.

Нитка дистанції визначається контрольними пунктами (КП), відвідання яких є обов’язковим для заліку проходження. Проміжок між КП проходить по найбільш логічному шляху і прокладений по явних дорогах та промаркованих стежках – прапорцями на відкритій місцевості або спеціальною фарбою чи кольоровими картонними квадратами на деревах, камінні та інших об’єктах. Додатково світловідбивними мітками будуть помарковані ділянки етапів, що потенційно припадають на темний час доби.

Контроль проходження учасниками траси відбувається з допомогою електронної відмітки. На деяких КП в якості підтвердження відвідання учасник отримує дерев’яну фішку, яку має донести на КП або на фініш з електронною відміткою. Відсутність фішки з будь-якого КП є підставою для дискваліфікації. Бігун може продовжувати свій рух по дистанції, але його фінішний час не буде враховано в загальний рейтинг.

Під час проходження дистанції заборонено та призводить до дискваліфікації:

  • використання сторонньої допомоги (транспорт, харчування, фізична й технічна допомога сторонніх осіб тощо). Відвідання магазинів та закладів громадського харчування не вважається сторонньою допомогою;
  • невідвідування КП;
  • у разі відсутності на фініші, або будь-якому КП обов’язкового спорядження учасник отримує штраф у розмірі 30 хвилин.

Усі учасники на маршруті пов'язані правилами чесної гри. Забороняється втручатися в маркування маршруту, руйнувати природу чи смітити на дистанції. Всі учасники звертають увагу на травми інших учасників змагань і зобов'язані допомагати тим, хто цього потребує, та повідомляти організаторів про ситуацію, тип травми, розташування й номер учасника, що отримав травму.

Учасник, який вирішив зійти з дистанції через стан здоров’я чи інші причини, зобов’язаний одразу попередити про це організаторів. Сходження з дистанції має відбуватися, наскільки це можливо, на контрольних пунктах.

Організатори, волонтери та залучені працівники служби з надзвичайних ситуацій мають право зупиняти, перевіряти стан здоров’я учасника в будь-який момент забігу і знімати учасника з дистанції, якщо є вірогідність небезпеки для його здоров’я або порушення правил забігу.

Учасники, які посіли призові місця на кожній дистанції та переможці вікових категорій, нагороджуються пам’ятними кубками та призами. 

Повна інформація про змагання та реєстраційна форма 

Слідкуйте за новинами на сайті ТК «Буковель» або сторінці курорту в  Facebook

Виникли запитання? Зв’яжіться з організаторами по e-mail

«Буковель», серце Карпат, запрошує!