“BUKA DANCE FESTIVAL”. КУБОК КАРПАТ

11-12 ЛИПНЯ 2015

11 липня за підтримки української та європейської федерацій спорту на пілоні у ТК “Буковель” відбудуться міжнародні змагання з сучасної хореографії та східних танців. Запрошений гість і суддя змагань Олег Татарінов - фіналіст німецького телепроекту "Got to Dance", суперфіналіст сьомого сезону конкурсу "Танцюють всі".

12 липня відбудуться змагання з pole-dance і стриппластиці серед любителів і професіоналів.  Запрошений гість і суддя змагань президент Латвійської федерації спорту на пілоні Ольга Кузнєцова.

В рамках змагань відбудеться танцювальний батл між представниками української та латвійської федерацій спорту на пілоні.

Учасники заходу додатково зможуть отримати танцювальні майстер - класи за темами: контактна імпровізація з удавом (екзотик belly-dance) - Вікторія Бикова (чемпіонка України 2013 року в категорії “Фьюжн і шоу"), хіп-хоп - Артур Побережний (президент Хмельницького відділення танцювального клубу "Престиж"), джаз-фанк ( Валентина Броварна - чемпіонка України, тренер, хореограф), контемп -  Олег Татарінов (фіналіст німецького телепроекту "Got to Dance", суперфіналіст сьомого сезону конкурсу "Танцюють всі").

Чекаємо на вас 11-12 липня на " Bukа Dance Festival". Кубок Карпат.