28
січня 2017
Благодійний аукціон творів мистецтва

28 січня 2017 р. за ініціативи благодійного фонду "Україна Інкогніта", благодійного фонду Олександра Шевченка “Новий Івано-Франківськ» та туристичного комплексу "Буковель", Аукціонний будинок ACG ("Art Consulting Group") проведе благодійний аукціон "Українське мистецтво XX -XXI ст." 

Мета аукціону – збір коштів для підтримки Івано-Франківського міського пологового будинку.

Аукціону передує виставка, на якій кожен може ознайомитися з лотами. Виставка триватиме з 22 до 25 січня в приміщенні Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка та 27 - 28 січня (до 12:00) в "Radisson Blu Resort Bukovel".

Колекція аукціону складається з двох блоків — "Мистецтво ХХ століття" та "Сучасне мистецтво".

У колекції мистецтва ХХ століття представлені неперевершені роботи Давида Бурлюка, Адальберта Ерделі, Володимира Сидорука, Володимира Труша, Миколи Глущенка та багатьох інших українських художників. Особливо цікавими експерти називають роботу всесвітньо відомого художника з українським корінням, засновника футуризму Давида Бурлюка "Австралійський натюрморт", що була написана в останні роки життя автора.

Серед сучасних художників організатори рекомендують звернути увагу на роботи Олександра Ройтбурда, Влади Ралко, які прикрасять будь-яку колекцію.

На аукціоні також представлені роботи молодих художників APL315, Романа Мініна, які добре відомі не тільки на теренах України, але й на міжнародній арт-сцені.

Аукціон "Українське мистецтво XX-XXI ст." відбудеться 28 січня о 19:30 у готелі "Radisson Blu Resort Bukovel".