АРТУР БОССО У ТК «БУКОВЕЛЬ»

8 БЕРЕЗНЯ 2020

8 березня о 19:00 на Буковельському ярмарку для всіх жінок даруватиме романтичний настрій харизматичний Артур Боссо.

Артур Боссо – популярний український співак та кіноактор. Якщо і є в українському шоу-бізнесі максимум чарівності та позитиву, то це – він. Кожна його поява на сцені – запальне шоу, і кожного разу різне, але з однією головною метою – позитивними емоціями у глядачів.

Ще будучи студентом, сам записував і зводив треки, оббивав пороги радіостанцій і концертних агентств, намагався бути всюди, щоб його помітили. І у нього вийшло! У роки навчання в Харкові він був одним із найбільш затребуваних молодих артистів, мало які концерти проходили без його участі. 

На сьогодні у творчому доробку Артура Боссо два сольних альбома: "Самая любимая", "Ти Ангел". Кліп на пісні "Гола душа", "Когда ты не со мной". Концерт-шоу "Ти Ангел", яке вже побачили більш ніж 80 міст України та Білорусі.

Його пісні присвячені чарівним жінкам, сильним чоловікам, їх відносинам один із одним, а його артистизм та енергетика не залишать нікого байдужим. Кожна поява Артура на сцені – це яскраве, запальне шоу! Професійний колектив, живий звук та потужна позитивна енергетика.

Чекаємо на вас 08.03 о 18:30 на Буковельському ярмарку. Відчуйте свято весни разом із нами.

Вхід на концерт безкоштовний. 

Країна "Буковель" запрошує вас!