15
- 
16
лютого 2019
«Apres Ski» з DJs Bykov & Malinovskaya

Цей романтичний вікенд "Apres Ski" від "Johnnie Walker" та "VODA club" присвячують всім закоханим! У першу чергу, закоханим у засніжені Карпати та якісний зимовий відпочинок, невід’ємною частиною якого є присмак шотландського віскі "Johnnie Walker", №1 в світі.

Ми підготували спеціальні ціни на віскі (від 35 UAH), коктейлі (від 45 UAH), hot wine (від 25 UAH), пиво (від 25 UAH) та страви барбекю (від 50 UAH), все решта залежить лише від вашого настрою та бажання повеселитись і відірватися на повну.

До всіх, хто планує провести цей вікенд на схилах "Буковелю", цього тижня приєднаються Galina Malinovskaya та Anton Bykov.

Ця чарівна пара діджеїв не залишить нікого байдужими, тому що їх музичні сети наповнені чуттєвістю та жіночністю з однієї сторони, яскравою чоловічою харизмою та неординарністю музичного смаку - з іншої.

Багатий досвід виступу на сцені міжнародного рівня допомагає їм якомога краще відчувати настрій та атмосферу танцполів, досліджуючи світові тенденції музичного ринку. У їх сетах завжди присутні сучасні треки, серед яких і запальні ритми Funky Disco house і, новинки іспанського tech-house.

Отже, зустрічайте красуню-модель DJ Malinovskaya, яку ви напевно могли бачити на розворотах легендарних "Playboy", "Time&Fashion" та DJ Bykov, який не раз захищав колір українського прапору та входив в "топ 10" на міжнародних конкурсах з діджеїнгу.

Приєднуйтесь в п’ятницю та суботу з 16:00 у "VODA club".

Вхід на вечірку вільний!