«APRES SKI» З DJ STASSY MILLER & MIURA

1-2 БЕРЕЗНЯ 2019

Із приходом весни все навкруги змінюється, кожен день сповнений чудовими перетвореннями. 

Але драйвові вечірки "Apres Ski" у "VODA club" залишаються незмінними, як і пухнастий сніг на схилах кращого зимового курорту України "Буковель"!

Навесні душа співає, серце хвилюється через світлі передчуття й так хочеться нових зустрічей, вражень та, звичайно, вдалого якісного відпочинку. 

Саме для цього кожну пятницю та суботу з 16:00 до 19:00 на вас чекає Open Air зона для відпочинку та релаксу - "Apres Skі" на території "VODA club", яка в цьому сезоні стала найпопулярнішим місцем зустрічі після катання. Саме тут на вас чекають чудова атмосфера, гарна музика від кращих українських діджеїв, коктейлі з шотландським присмаком від "Johnnie Walker".

1 та 2 березня на зустріч з вами чекають перші весняні квіточки - Dj Stassy Miller & Miura

Це саме той випадок, коли можна насолодитися музикою, яка принесе багато радісних хвилин, яка примусить танцювати та неодмінно нагадає про те, що все найкраще та найцікавіше в "Буковелі" ще попереду. 

Саме так налаштовані дівчата й саме такий настрій везуть прямо з Києва у Карпати. На вечірках, де грають Dj Stassy Miller & Miura, завжди присутні драйв, танці та безмежна любов до музики, що здатна перенести на найяскравіші танцполи.

Катайся та потім відривайся на "Apres Skі" by "Johnnie Walker"