«APRES SKI» З DJ SIVASH

8-9 БЕРЕЗНЯ 2019

Ще одні гарячі вихідні попереду, а це означає, що місце зустрічі після катання не змінюється! Локація: Open Air - зона для відпочинку та релаксу на території "VODA club". Час - з 16:00 до 19:00 у п’ятницю та суботу.

Саме тут на вас чекають чудова атмосфера, гарна музика від кращих українських діджеїв, коктейлі з шотландським присмаком від "Johnnie Walker" за спеціальними цінами від 35 UAH та страви барбекю від 50 UAH.

Цієї п’ятниці та суботи музичну підтримку на "Apres Ski" by "Johnnie Walker" буде забезпечувати DJ Sivash, відомий як автор програми на "Радіо Аристократи". Він може грати дуже різні треки та альбоми. Це можуть бути глибокі компіляції та навіть музичний лікбез. За 20 років праці музичним журналістом, після тисячі рецензій, статей для відомих інформаційних та глянцевих видань ("Афиша", "Harper's Bazaar", "EGO", "Cosmopolitan etc".) а також Інтернет-ресурсів (znaki.fm, bigmir.net, NokiaTrendsLab, live.karabas.com etc.) він отримав статус експерта найбільш свіжої та просунутої музики.

За діджейським пультом Володимир експериментує зі свіжими треками та тими, що вже перевірені часом. У його плейлисті є фанкі-грув, диско, хаус та багато іншого для того, щоб надати атмосфери й танців навіть у засніжену морозну погоду. Це він вже спробував зробити на безлічі фестивалів та у великих клубах нашої країни, на спеціальних світських вечірках та навпаки - на закритих. 

Спеціально до приїзду на кращий зимовий курорт України "Буковель" Володимир підготував треки від електропоп до хіп хопу, від чарт-топ треків до несподіваних ретро номерів. Та, звісно, буде багато груву й танців!

Катайся, а потім відривайся разом із шотландським віскі №1 в світі "Johnnie Walker"!

Вхід на вечірку вільний!