APRES SKI З DJ KSENIA PALFY

25-26 СІЧНЯ 2019

Уже традиційні вечірки Apres Ski на території "VODA club" стають кульмінацією зимового відпочинку в "Буковелі" цього сезону.

Унікальна зона Open Air в найближчі п`ятницю та суботу знову чекає на вас. Шотландський віскі №1 в світі Johnnie Walker підготував ексклюзивні коктейлі від 45 грн., смачні страви барбекю від 50 грн. та сучасну музику від кращих діджеїв України. 

Відкриваємо для себе новий формат зимового відпочинку, коли ви з друзями залишаєте лижі та сноуборди біля бару та йдете пропустити декілька склянок віскі, слухати драйвову музику й танцювати до останніх сил. 

Отже кожну п`ятницю та суботу на територій "VODA club" з 16:00 до 19:00 на вас чекають вечірки після катання просто неба від Johnnie Walker, шотландського віскі №1 в світі та кращого зимового курорту України - "Буковелю".

25-26 січня спеціальний гість Apres Ski вечірки від Johnnie Walker - DJ Ksenia Palfy. Модель, графічний дизайнер, ілюстратор - всього за 4 роки вона не тільки навчилась досконало поєднувати музичні ритми, але й закріпилась у числі найбільш популярних DJ Києва. Улюблені музичні жанри Ксенії: хаус, фанк та диско - саме їх вона зазвичай і грає під час своїх виступів. Завдяки хорошому музичному смаку та унікальному стилю Palfy знаходиться в топі найбажаніших DJ. За останній час встигла попрацювати зі світовими брендами, відіграти на головних музичних майданчиках України та близького зарубіжжя.

Вхід на вечірку вільний.

Катайся та відривайся!