08
- 
09
лютого 2019
«Apres Ski» з DJ Andrew

"Apres Ski" від "Johnnie Walker" - повинні відвідати всі, хто втомився після довгих спусків і хоче отримати заряд бадьорості та класного настрою! Гучна запальна музика захоплює, й ось ви вже, самі того не помічаючи, відриваєтесь на повну. 

Розслабляйтесь і ловіть кайф, смакуйте "Johnnie Walker", шотландське віскі №1 в світі, за спеціальними цінами від 35 UAH та втамовуйте голод стравами барбекю від 50 UAH.

Цього тижня на "Apres Ski" завітає один із кращих скретч-діджеїв України, фіналіст світового чемпіонату "RedBull Thre3Style" – Dj Andrew.

Він працював з такими артистами, як: VovaZiL'vova, Потап, Лион, D.lemma, ТНМК (Dj гурту). Виступав на масштабних фестивалях та ефірах: "Таврійські Ігри", "Україна має талант", "X-Factor" і багатьох інших.

Музичний смак Dj Andrew доволі різнобічний та може задовільнити будь-яку аудиторію, про це свідчать його виступи на заходах світового рівня.

У ці п’ятницю та суботу, між концертами в турі з гуртом ТНМК, Andrew приєднається до українського руху "Apres Ski" в "Буковелі" та розкачає Open Air "VODA club" ритмами в стилі hiphop та RnB, бо в цьому він знається, як ніхто інший.

Катайся, а потім відривайся разом із "Johnnie Walker" на "Apres Ski" кожні п’ятницю та суботу з 16.00 до 19.00. 

Вхід на вечірку вільний!