APRES SKI BY JOHNNIE WALKER З DJ EKSPERT

11-12 СІЧНЯ 2019

Легендарні вечірки Apres Ski відтепер і в "Буковелі". Кожну п’ятницю та суботу на території "VODA club" на вас чекають розваги просто неба від Johnnie Walker, шотландського віскі №1 в світі.

Це напої за спеціальними цінами, смачні страви барбекю, дружня атмосфера та сучасна музика від кращих діджеїв України. Відривайся в найпопулярнішому місці зустрічі цього сезону та опинись у вирі подій вечірнього життя "Буковелю".

Початок о 16:00. Вхід вільний!

Спеціально запрошений гість цього тижня – Dj Ekspert.

Dj Ekspert впродовж багатьох років відточував навички та підкорював мистецтво ді-джеїнгу. Приймав участь у багатьох фестивалях, серед них спортивний фестиваль "Z-games" та "Z-games on Snow", фестиваль вуличної моди "Don’t Take Fake", найатмосферніший музичний фестиваль "Jazz Koktebel". Також він працював з музичними гуртами "Green Grey" та "Сальто Назад", грав на розігріві світових зірок музичної сцени - Stereo Mc's, Lee Scratch Perry та Alice Russel.

Dj Ekspert з легкістю міксує будь-які треки з найрізноманітнішими ритмами та досконало володіє скрейтчингом. Кожен його сет неповторний.

Зараз він має свою школу діджеїнгу, є співвласником студії звукозапису "Horizon" у Києві, де займається саундпродюсингом і пише музику для великих компаній, кіно і реклами, та є учасником хайпового проекту - "Алёна Алёна". Цієї п’ятниці та суботи Dj Ekspert влаштує грандіозні танці та "по-трушному" розкачає Apres Ski.