ВЕЧІРКИ У РЦ «БУКА» ТА ПАБІ «КУХЕЛЬ»

4-6 БЕРЕЗНЯ 2016

В передсвяткові дні ви також не залишитесь без драйвових вечірок у РЦ "БУКА" та пабі "Кухель".

4 березня буде руйнувати стереотипи DJ ID CRASH. Який доводить, що звичайні і повсякденні речі можуть виглядати яскраво та особливо. Він один з найкращих Progressive House DJ України.

З його оригінальної подачі, завжди тільки зі свіжого і ексклюзивного музичного матеріалу створюються танцювальні інтонації, які змушують скинути все ярлики. По праву вважається принцом київських afterparty. І тепер він грає для вас у РЦ БУКА

4 і 5 березня у пабі Кухель буде запалювати гурт MORE HUANA. Вони вже досить популярні серед завсідників столичних клубів. Їхня музика змінює ставлення до хітів 70х-80х, адже ви почуєте улюблені хіти в оновленому і модернізованому вигляді, з використанням нових музичних технологій.

А ще "Море Хуана" входить в п`ятірку найактивніших виконавців Києва - в середньому вони дають до 200 концертів на рік.

5 березня вас розважатимуть хлопці з гурту DI - VAN. Це нестандартне поєднання стилів, неординарне спілкування з публікою, повне розуміння філософії танцю та оригінальність підходу.

Танець Freak show DI-VAN завжди супроводжується елементами акробатичного і Light show.

Таке дійство ви запам`ятаєте надовго. Хлопці - професіонали у створенні видовища та емоційної атмосфери.

6 березня у РЦ БУКА вас розважатиме модний львівський DJ Profresh, який є одним з активістів у напрямку диско 80х-90х на Західній Україні. Він - артист за пультом, що качається в біт з хітом і разом з публікою, створюючи разом єдине ціле.

Творчість DJ Profresh складно закрити в будь-які стилістичні рамки. Його сети включають в себе енергійні та прогресивні ритми, що зачаровують мелодії диско в сучасній подачі. В даний момент DJ Profresh почав активно писати свою музику з вокалом.

Бронюйте столики за телефонами +38 0342 59 54 44 або +38 067 350 60 00