ВЕЧІРКИ У РЦ «БУКА» ТА ПАБІ «КУХЕЛЬ»

25-28 ЛЮТОГО 2016

На цих вихідних РЦ "БУКА" і паб "Кухель" знову порадують відвідувачів драйвовими виконавцями.

25 лютого в РЦ БУКА вам не дадуть засумувати шалені хлопці з клубного проекту “THE FAINO”.

DJ KONSTANIN OZEROFF - талановитий реміксмейкер та саунд-продюсер, автор багатьох хітів та реміксів. Численні його роботи, чи то авторські виконання чи ремікси, крутять провідні радіостанції не тільки в нашій країні, але також і в Європі!

DJ SKY - працює разом з DJ KONSTANTIN OZEROFF і створює щось дійсно справді круте та драйвове. Цей проект не може залишити байдужим нікого хто полюбляє справжню українську клубну музику.

26 лютого до РЦ БУКА завітає Dj Andrew - перший в Україні R&B діджей, який почав грати відео-cети. Він як і раніше тримає лідерство в цьому напрямку. Учасник групи D.Lemma, один з кращих scratch dj's в Україні, єдиний з українських діджеїв, які були удостоєні грати свої сети на приватній вечірці “50 Cent в Києві” і пре-паті Неллі Фуртадо. Зі своїми сетами та відео-сетами виступає у клубах України, Білорусі, Азербайджану, Туреччини, Молдови. Тому йому є що показати загалу.

26 та 27 лютого в пабі Кухель виступатиме тернопільський гурт “Фіра“, в минулому відомий під назвою “Джазова фіра”. Фіра відома в Тернополі і за межами як мульти-жанровий колектив, творчість якого починалась з етно-джазу, розвинулась в модерн-кантрі, софт-рок і зараз стиль команди можна означити переважно як поп-рок.

27 лютого вас будуть розважати DJ SPICY та TABASCO зі своїм запальним go-go show.

DJ Spicy - одна з найяскравіших представниць української клубного життя, її сети не супроводжуються танцювальними перформансами, проте Spicy відіграє дійсно якісну музику і робить це дуже круто!

Show ballet “Tobasco” - це енергетичний коктейль з найсексуальніших і найкрасивіших танцівниць столиці! Віртуозні учасниці «Tabasco girls» не просто професійно володіють майстерністю хореографії - від класичного балету на пуантах до вар'єте і модерну, а й уміло поєднують все це з клубним стилем танцю.

Девіз «Tabasco girls» - креативність у всьому. Тут Ви знайдете оригінальність в костюмах і образах, а неординарні ідеї номерів надовго залишать свій слід у вашій свідомості.

28 лютого змусить здригнутись РЦ БУКА DJ KEY - молодий і успішний виконавець, який вміє стирати грані та руйнувати стереотипи. Це людина одна з небагатьох у клубному світі, хто має класичну музичну освіту, тому йому точно є чим вас здивувати. Його музика балансує на межі house, progressive-house, electro-house і tech-house. Ключ до настрою публіки знаходиться в його руках, і він ним дуже вміло користується!

Бронюйте столики за телефонами: +38 0342 59 51 44 або +38 067 350 66 44