19
- 
21
лютого 2016
Вечірки у РЦ «Бука» та пабі «Кухель»

У п`ятницю, 19 лютого в BUKA BAR вас розважатимуть людина-оркестр DJ Batman і невгамовний MC Рижий.

DJ Batman  - це псевдонім для сольного проекту соліста групи MMDANCE Євгена Приходько, більше відомого як «Жека-баяніст». Фіналіст шоу Х-фактор, талановитий актор, музикант, грає на баяні, акордеоні, гітарі, балалайці, фортепіано, тубі і барабанах.

MC Рижий – знайомий гостям, як ведучий на М1 Христов Денис. Має за плечима ТВ-проекти: Hellow Show, Webparad, а також резидент таких клубів D*lux (Київ), Decadence (Київ), DaliPark (Київ).

В суботу, 20 лютого не втратьте нагоду послухати MORDAX Bastards - український електронний проект, заснований в 2011 році музикантами і ді-джеями з міста Черкаси.

Хлопці бездоганно створюють щось справді виняткове. Стилістка їх робіт і виступів варіюється від Vocal до Electro, від Deep до Tech і також включає в себе Minimal-стиль House-музики. З січня 2014 року проект MORDAX Bastards є резидентом найтанцювальнішої радіостанції України - KISS FM і ведуть авторське радіошоу "ZEBRA".

З березня 2013 року у них виходить власне радіо-шоу під назвою "New Feelings Radio Show"  на хвилях радіостанції "La Radio Plus" у Швейцарії.

В неділю, 21 лютого в BUKA BAR свої сети гратиме DJ Samosud  - один з найяскравіших представників сучасного покоління house-діджеїв Украіни і один наймолодших професійних діджеїв України. З самого початку кар'єри є резидентом найуспішнішої арт-агенції столиці Full House Group (DJ Romantic, DJ Indigo, DJ Samosud, DJ Joyint)

Крім того є резидентом проектів: Night Temptation Show, Вівторки Романтика (Vodka Bar/Kiev), Long Island Monday (Vodka Bar/Kiev), Glazur(Arena/Kiev), Teen Dance (Patipa/Kiev), Jungle City (Cash Club/Kiev). Грає в стилі House, Trible House, Tech House, Progressive House.

Цього вікенду, 19-20 лютого в пабі «Кухель» для вас виступить група Tres Deseos - колектив створений яскравими, досвідченими, люблячими свою справу музикантами. Музика виконується в стилі рок, поп, латинос, блюз, диско, джаз. Ви почуєте в сучасному аранжуванні улюблені ліричні зарубіжні шлягери 80,90-х, а також іспанські та італійські хіти з елементами переливів чарівної труби і саксофона!

Атмосфера драйву - точно запам'ятаються присутнім!

 

 

Резерв столів в РЦ Бука - +38 067 350 66 00. В Кухелі – +38 067 350 66 44